Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 naposon tényleg meg van...

90 naposon tényleg meg van adva időről időre h. hány órakor kell reggelizni, ebédelni, vacsorázni? :S Ha igen akkor mikor?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

12-ig csak gyümölcsöt lehet enni.

A napok így jönnek: fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs.

Beírod a gugliba és 1001 oldalt dob ki.

2009. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Pofátlan átverés az egész. Minden embernek más a szervezete, más az anyagcseréje, hogyan lehetne megmondani, hogy ennek és annak éppen mikor van szüksége xy tápanyagra?

Táplálkozz egészségesen és sportolj. Válts életmódot. És ne dőlj be a kiskegyedes diétáknak.

2009. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
75%

Szia! Én 2 éve majdnem 20 kilót adtam le a 90 napossal, így tapasztalatból írom. A válasz NEM

A lényeg, hogy a reggeli gyümi után 2-3 órának el kell telnie, hogy leülhess ebédelni. MIért is? Hát azért, mert ennek a diétának 2 fontos feltétele van. 1. olyan ételeket együnk, melyek lebontásához egyfajta gyomornedv szükséges. 2. csak akkor együnk, ha az előzőleg elfogyasztott ételt már lebontottuk, ehez viszont kell kb. 2 óra. Tehát nem az a lényeg, hogy minden nap pontosan reggel 7-kor reggelizzünk, és pontosan délben ebédeljünk. Hanem az, hogy két étkezés között legyen 2-3 óra. Ja és két étkezés között semmit. Csak vizet, azt is menteset. Sok sikert. Írj, ha valamire kíváncsi vagy, megpróbálok segíteni.

2009. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
23:46-os vagyok megint. Az első válaszolónak írom, hogy vagy nem jól tudja, vagy csak rosszul fogalmazott, mivel nem úgy van, hogy délig csak gyümi. Reggeli gyümi, aztán már ebédig semmi. Mi értelme a szétválasztásnak, ha a "reggeli" eltart ebédig? Hidd el, csak az első hét lesz rossz.
2009. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, msot látom tényleg rosszul fogalmaztam meg a dolgot. Én későn reggelizős vagyok :O)
2009. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És fehérjenapon a debreceni kolbász nem 2órán keresztül em,észtődik, hanem legalább 4...
2009. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen gondom nem lesz mert vegetáriánus vagyok:)
2009. jún. 23. 16:16
 8/9 anonim válasza:
Akkor a fehérje nappal gondban leszel, de azért megoldható az is, bár a húsos nap a legjobb ebben a diétában. Ha ez a nap nem lett volna, akkor biztosan nem is tudtam volna végigcsinálni.
2009. jún. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyéb dolgokat pl.: tejtermékeket meg ilyesmiket szeretek:P
2009. jún. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!