Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit egyek ma vacsorára?

Mit egyek ma vacsorára?

Figyelt kérdés

Szénhidrát napom van, ebédre ettem 2szelet kenyeret (ujjnyi vastagságú,és tenyér nagyságú) ketchuppal. + sok paprika, paradicsom.


Vacsorára mit ehetnék? 1 szelet kenyér pirítva? Vagy micsodát? Ti mit szoktatok? Ja,és lehet enni mondjuk tejcsokoládét is a főzőcsoki helyett? Vagy inkább ne? Köszi


2009. júl. 23. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább étcsoki mint tejcsoki. miért nem eszel főttkaját? ne kenyérrel tedd tele a gyomrod, hanem rendes kajával. értem hogy fogyó (én mondjuk nem sanyargattam magam ilyen hülyeségekkel, mégis lefogytam egy 10est), de rendes kaját kell enni, az a titok...
2009. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, az kimaradt hogy ha már szénhidrátot ehetsz csak, akkor főzz egy kis tésztát esetleg, meleg kaja, jobban laktat, mint a pirítós.nem kell sokat enni. és máris nem hízol:)
2009. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van egy nagyon jó könyv ami direkt a 90 naposhoz ad recepteket: Alakformálás szétválasztó diétával...ezzel sokkal könnyebben lehet csinálni, mert jó kajákat ehetsz vele...Amúgy biztos h ehetsz tejcsokit is, sütit, fagyit ma este, és minden mást ami tészta vagy rizs, hozzá egy kis feltét(gomba zöldség stb. kivéve húst).
2009. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de már ettem 2kis szelet kenyeret :)
2009. júl. 23. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Szénhidrátnapra tipek:gombás zsir,rizses gombaleves,rizses lecsó,grizes,káposztás,dios,mákostészta stb.
2009. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Látom te büszke vagy arra,hogy nem főtt kaját eszel hanem 2 szelet kenyeret ebédre?!Inkább ettél volna gombalevest párolt csirkemellel +köret.Nem 2 szelet kenyér!!!!!Hogy gondoltad?Így csa hízol......rajtam jól helyezkedik el a hús met úgy eszem .legközelebb ha diétázol válaszd a 90 naposat vagy 2 heteset amit fél évente megismételhetsz. Ui:Nem hiszem ,hogy valemeliyk diétában is szerepelne az ebédre 2 szelet kenyér olyan minta ha én ebédre egy szem szőlőt ennék.(Badarság)168 cm 47 kg 23/L:)Ha további tippeket szeretnélk írj mert rengetek van persze sportolással és megfelel evéssel(nem éhezésel)eggyütt!!!!
2010. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsó vok. tudom ajánlani a következő welapokat itt tuti tippeket találsz amik segítenek majd neked megfelelően étkezni.:D www.EdzesMester.com vagy www.csinileszel.hu esetleg ha nem találsz semmit még szétnézhetsz a Google-ban:)Vagy tényleg fordulj hozzám még sok weblapom van ha még néed a kérdést.
2010. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!