Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tetszik nekem egy fiú, de...

Tetszik nekem egy fiú, de igaz nem vagyok vékony 68 kg, és 158 cm, ezért szeretnék lefogyni! Kérlek adjatok jó fogyókúra tippeket. És szerintettek letudnák fogyni kb 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ugye ahogy mondtam 68 kg és 158 cm vagyok. Nagyon szertnék lefogyni hogy szép legyek. Ezért kérlek normális fogyókúrát irjatok nekem. És szerintettek letudnák fogyni kb 3 hónap alatt?
2012. nov. 7. 18:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%

Szerintem próbáld meg a 90 napost. Nem kell éhezned, és látványosan fogyhatsz. Igaz, sok negatív vélemény érkezett már a fogyókúrához, de ha a leírás szerint csinálod és a 90 nap leteltével ismét 90 napig reggelire gyümölcsöt eszel (ahogy azt le is írja), akkor nem hiszem, hogy vissza fogod hízni!

Kitartást, remélem sikerül lefogynod! :)

2012. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

90 naposat nem ajánlom:

[link]


Helyette olvasd el az alapvető tudnivalókat:

[link]

2012. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne fogyózz mert úgyis csak elb@szarintanád az egészet.

kezdj el edzeni inkább.

eleinte elég a heti 3x1 óra,aztán mehet a heti 4-5 edzés is.

az első meg nem normális,hogy egy ekkora ostobaságot ajánlgat.

és letud"nék" kicsim,letudnék:DDD...

2012. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Köszönöm a segitséget, és megprobálom.
2012. nov. 8. 07:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a palao vagy a primal diétát. Ezekkel se fogsz éhezni és szépen lefogysz :)
2012. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 90 napos diétával az a baj, hogy nem zsírt, hanem izmot fogysz le vele. A végére 10 kilóval könnyebb leszel, viszont fel fog lépni a "teleszart zokni efektus", vagyis a hájad rajtad marad, csak az izomzatod csökken, és rosszabbul fogsz kinézni.


Normális diéta:


Fehérjebevitel: sovány húsok, halak, sovány túró, tojás, szója, protein tápkieg

Szénhidrát: rizs, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, sok-sok zöldség


Minden nap kell minimum 2g/testsúlykilogram fehérje, de maximum 3g/tskg szénhidrát. Napi 5-6 étkezésed legyen, az utolsó fél órával lefekvés előtt, de szénhidrát nélkül. A 6 óra után nem eszünk elv hülyeség, és nagyon káros.


A fentebbi válaszoló linkelt egy oldalt, ott találsz étrendeket, recepteket. Sok sikert!

2012. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellenek diéták. Arra is kell gondolnod,hogy ezt az alakot meg kell tartanod később. Életed végéig pedig nem fogsz tudni szabályokkal élni. Előbb meg kell keresni az elhízás okát. Miért lettél kövér? Unalmadban eszel? VAgy sok csokit sütit? VAgy esetleg cukros üdítők? VAgy a sport hiánya? Ezeket gondold át és próbálj változtatni a rossz szokásaidon. A sportot mindenképpen ajánlom,kezdetben nehéz de ahogy belejössz egyre jobban fog tetszeni. A cukros üdítők is felesleges néha meg lehet inni 1 pohárral mondjuk ünnepekkor vagy különleges alkalomkor. Viszont tartsd a mértéket mindenben. Az étkezésedet is próbáld rendszerezni én nem mondom,hogy egyél napi5x csirkét,mert nem mindenki teheti ezt meg. Viszont csináld úgy,hogy mondjuk a suliba viszel egy jobb minőségű kenyérből szendvicset,ezek mellé mondjuk gyümölcsöt. Ha nagyon édességre vágysz néha ehetsz 1 szelet csokit,de tényleg csak 1 szelet nem 1 tábla és lehetőleg max. heti 1x. Ebédre maradhat az anyu főztje ,de abból is mérték ha úgy álltok anyagilag nyugodtan kréd meg anyukádat,hogy csináljatok csirkemellet és egyéb egészséges kajákat. Ha tészta van mértékkel ,a milánóira nem kell ráreszelni 1 kg sajtot és nem kell rátenni 20 liter ketchupot mondjuk. Délután is egyél ,ha éhes vagy mondjuk gyümölcsöt,joghurtot,zöldséget. Vacsorára salátát,amihez TE készíts öntetet( a bolti öntet cukros nagyon:S) vagy túrót hússal, de ha nagyon nem bírod ilyenkor is megehetsz egy szendvicset. Az agyadnak meg mondd meg,hogy nem azért kell enni,mert finom hanem mert szüksége van rá a szervezetednek ,minta kocsinak a benzinre. Ja és tereld el a gondolataid az étkezésekről pl. lapozgasd a helyesírási szótárt ezt nem rosszindulatból írom.. Sok sikert kívánok!
2012. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

90 napos diéta?

Csak a buta fiúk szeretik a buta lányokat. Tanulj táplálkozásról, addig ne nagyon 'pasizz' !!!

2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

tegnap 19:41


Nem kell élete végéig diétáznia, csak életmódot váltania. Azokat az étkezési szokásokat kéne követni, amikre ki lett találva az ember szervezete. Például sovány húsok, zöldségek... esetleg minimális gabona, de nem fehér kenyér, hanem rizs, zabpehely... tudod, egészséges ételek.


A sportnak pedig minden ember életében alapnak kellene hogy legyen. A rendszeres séta kevés. A sport pont azt adja vissza, amit a civilizáció elvett az emberektől.


Nem kellenek ide csoda praktikák, csak leváltani ezt az önpusztító modern életvitelt. A diétás étrendet meg leírtam az előző válaszomban, meg a véleményemet a 90 naposról.

2012. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én a sportokat nem tartom jónak. Teszem azt a sok futkosás, vagy egy labda rugdosása nemigen az amire szükség van, meg egyébként is, versengés..?


Viszont a jógát tényleg úgy alakították ki, hogy megadja azt a mozgást, amire szüksége van a testünknek ezért alkalmas gyógyterápiára. Tehát óriási különbség van (divat) mozgás és (értelmes, hatékony és egészség fejlesztő) mozgás között.

Mondjuk ez az én, bizonyára kissé szélsőséges meglátásom, a tapasztalataim és tanulmányaim alapján.

2012. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!