Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tetszik nekem egy fiú, de...

Tetszik nekem egy fiú, de igaz nem vagyok vékony 68 kg, és 158 cm, ezért szeretnék lefogyni! Kérlek adjatok jó fogyókúra tippeket. És szerintettek letudnák fogyni kb 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ugye ahogy mondtam 68 kg és 158 cm vagyok. Nagyon szertnék lefogyni hogy szép legyek. Ezért kérlek normális fogyókúrát irjatok nekem. És szerintettek letudnák fogyni kb 3 hónap alatt?
2012. nov. 7. 18:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én a jógát is sportnak vettem. Egyébként a labdajátékok nevében is benne vannak, hogy játékok. Ha már mindenképp ilyen versengős sportra gondolunk, akkor inkább az atlétika, esetleg küzdősportok... szerintem.
2012. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Végső soron az étkezés lesz a kulcs, én amikor a sportokról vitázom az már erősen hajszál hasogatás, az I-re a pont de nem a legfontosabb dolog.
2012. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!