Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 90 nap alatt letudok fogyni...

90 nap alatt letudok fogyni olyan vékonyra mint ez a lány? YouTube : beauty 2011 (ORIGINAL VIDEO)

Figyelt kérdés
http://www.youtube.com/watch?v=6aWNOWjh_i4 Sziasztok! Nagyon szeretnék olyan alakot, mint abban a videoban annak a lánynak van.. Nem vagyok kövér.. Saját véleményem szerint "lehetne" ilyen alakom.. Van csípőm, csak amióta nem sportolok picit nagyobbak lettek a combjaim, meg a derekamra 1 nagyonpici felesleg is jött.. 90 napos diétázás segíthetne, h ilyen alakom legyen? Így étkeznék: reggelire: 1 kis zsömle vajjal, szalámival, paradicsom/paprika, és tej. Ebédre: gyümölcs/zöldség főzelék, néha kis csirkemell(ritkán). Vacsorára: gyümölcs, joghurt.. Ez segíteni nekem? 90 nap alatt lehetne olyan alakom? Kérlek segítsetek!
2012. dec. 2. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az alakodtól is függ. Ha szélesebb a csontozatod, akkor soha nem fogsz úgy kinézni mint ez a csaj (vagy anorexiásnak fogsz tűnni mert kiállnak a csontjaid, de ez velem is így lenne.) Plusz attól is függ, hogy milyen alkatod van: alma, körte, homokóra stb. Ez a csaj viszonylag szimmetrikus és pl. egy körte alakú csaj nem tud így kinézni.
2012. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)) Hát.. igazából olyasmi alakom van mint ennek a lánynak csak ugye most kicsit "meghíztam" .. De ha pl. homokóra lenne, akkor lehetne ilyen alakom?
2012. dec. 2. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha alapból ilyen az alakod akkor 90 nap alatt simán visszafogynál (mert gondolom a a picit nagyobbak lettek a combjaim nem +120 kilót jelent :D).
2012. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!:)) és igen, nem120+ kiló.. :)) Azt elfelejtettem odaírni, h picit a fenekem is hízott (nem mint 1 disznó) csak hát.. magyarul : felszedtem pár kilót.. :)) De ha fogy az ember akkor a fenekéből, és a combjaiból is fogy, ugye?
2012. dec. 2. 18:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, meg mindenhonnan fogyni fogsz, mert nincs helyi fogyás. De ha az eredeti alakoddal meg vagy elégedve, akkor azt simán visszaszerzed (és ha tényleg hasonlít a csajéhoz a videóban, akkor nagyon örülhetsz).
2012. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen!:)) hát.. jelenleg nem vagyok megelégedve... :\ és igen, hasonlít az alakom, és ennek tényleg örülök, h nem ilyen úgymond "alma, körte" alakom van, mert aki előzőleg írta, abból nem lehetne ilyen..
2012. dec. 2. 18:12
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!:) akkor már csak kitartás kell.. :) Ami nem gond, mert elég kitartó embernek tartom magam..
2012. dec. 2. 18:35
 8/13 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, de ezt megkell kérdeznem.. Ennek a lánynak ugye olyan alakja van, h van csípője, (nagyonpicit széles) és vékony a combja stb.. Kérlek erre még válaszoljatok! Köszi!
2012. dec. 3. 14:13
 9/13 anonim válasza:

90 napod diétát javaslom. Keres rá a google-ban.

Egy a biztos amit tudok mondani: én igy fogytam le az esküvőmre.

Ha lehet ne egyél se krumplit,se kenyeret, se pékárut. Meg fogsz lepődni,hogy leolvad rólad a felesleg.

Továbbá tessék mozogni. Semmiféle diéta nem ér semmit mozgás nélkül!

Good luck,hun :)

31/N

2012. dec. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A paleolit táplálkozást javaslom.
2012. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!