Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta kinek vállt...

A 90 napos diéta kinek vállt be és mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
tudom h ezer meg ezer ilyen kérdés volt már de szeretnék tippeket h egyáltalán bele kezdjek e?? megéri e?
2009. dec. 19. 20:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 12 kg ment le a 90 nap alatt, májusban lett vége. Nem tartottam be teljesen a következő 90 napban a reggelire csak gyümölcsöt utána bármit, mégis sikerült megtartanom a súlyomat. Most újra elkezdtem a további fogyásért.

Kitartás !!!

2009. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
én végig csináltam, 160 cm vagyok, és mielőtt elkezdtem volna 75 kg voltam, összesen 2szer "bűnöztem" , de az is scak annyi volt, hogy egyszer reggelire ettem egy kiflit (szénhidrátnapon) , meg egyszer délután ettem egy szaloncukrot. És fogytam a 90 nap alatt összesen 15 kg-t. Utána betartottam, hogy 90 napig scak gyümölcsöt ettem, és további 5kg-t fogytam. Ez 2 éve volt. Azóta rendesen eszem, ünnepekkor is, és összesen 2 kilót híztam vissza a 20ból. Az életem teljesen megváltozott. De persze sokat sportoltam vele, napi 200 felülés, és heti 3szor 20 perc futás, Ha nagy súly felesleged van, akkor szerintem nyugodtan vágj bele! Sok sikert és Kellemes Karácsonyi ünnepeket! :) 18L
2009. dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
bocs: vele=mellette
2009. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.hú az utolsó dejóneked:) elég nagy remélem sikerülni fog.én is Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek :)
2009. dec. 22. 14:25
 15/30 anonim válasza:
79%
Üdv a kérdezőnek és mindenkinek. Saját tapasztalataimból határozottan állítom, hogy ez a legjobb. Sokan azt gondolják, hogy ez egyáltalán nem így van mégpedig azért mert nem helyesen csinálták. A 90 nap alatt kicsivel több, mint 13 kg-ot adtam le úgy, hogy nem mindíg tartottam be rendszeresen. Sokaknak azért nemválik be, mert hiába csinálják végig a diétát szabályszerűen és rendszeresen, de mellette semmi sport és étkezés közben ugyan úgy csak az ágyban fekszenek pl. Mellette nagyon fontos a sport. Én pl fociztam, de nagyon jót tesz az úszás vagy más olyan ami jól megmozgat. Volt olyan, hogy edzés után lazán bevertem 2 hamburgert pedig fehérje napom volt pon, viszont a szervezeted ezt egyből energiának fogja felhasználni és nem zsírnak hidd el. Vagy mikor úgy volt kedvem mást ettem. kb fele-fele arányban tartottam be. Na de végül csodálkoznak az emberek, hogy visszahíznak legalább ugyanannyit, de arra nemgondolnak, hogy szinte semmit nem mozognak és ugyan úgy az ágyban fekve kajálnak. Ja és a legfontosabb, hogy szénsavmentes ásványvizet igyál, és semi mást. Persze a pia az megint más tészta...:D de kóla az ne.. meg semmilyen cukrozott üdítő. Na de a lényeg, hogy azóta is tartom a súlyom, mint amennyit leadtam. Akármenyit eszek nemnagyon hízok, de nemis fogyok. A legfontosabb, hogy sokat mozogj, vedd lazán a dolgot és Meglesz az eredménye!!
2009. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
Én tavaly csináltam végig,21 kilót fogytam és én sem tartottam be utána.Mára 11 kilót híztam vissza,s ha nem csinálnék néha pár hetet,szerintem már mind a 21 visszajött volna.
2009. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki viszonlag gyorsan akar fogyni sokat akkor ez jó megoldás. Véleményem szerint, ha valaki biztosra akar menni akkor a 90 nap után se térjen teljes mértékben vissza az eredeti étrendjéhez és kezdjen el valamit sportolni. A pár kommenttel előttem szóló tapasztalati is ezt bizonyítják. : ) Ügyes voltál!
2009. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 maundrel ***** válasza:
90%
szia! én is végigcsináltam a 90 napos diétát, kb. májusban fejeztem be. az igazat megvallva én nem mertem bűnözni, szóval én betartottam minden "szabályt" Viszont a 3 hónap alatt egyáltalán nem éheztem. :) Mellette "sportoltam" (nem túl aktívan) és így leadtam 8 kilót. 168 cm vagyok 63-ról 55 lettem :):) Utána is betartottam hogy csak gyümölcsöt reggeliztem még 3 hónapig, sőt van hogy néha még mindig azt reggelizek:) és egyetlenegy dekát sem híztam vissza. Szóval nekem bevállt, de vannak sokan akik ócsárolják ezt a diétát, én is ismerek sok mindenkit akik a dupláját vagy a háromszorosát hízták vissza....de ők nem csinálták végig, vagy sokat "bűnöztek"..
2009. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
hú gratulálok mindenkinek:) és aki nagy súlyról kezdi az többet fogyhat?
2009. dec. 28. 12:58
 20/30 maundrel ***** válasza:
ja, még annyit hogy én csak 1 víznapot tartottam, mert az első víznap után én egy kissé rosszul voltam, nagyon szédültem és alig bírtam menni ... szóval az uccsó 2 víznapot én kihagytam. viszont vannak jó kis receptjeim a 90 naposhoz ha érdekel :)
2009. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!