Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta kinek vállt...

A 90 napos diéta kinek vállt be és mennyit fogytatok vele?

Figyelt kérdés
tudom h ezer meg ezer ilyen kérdés volt már de szeretnék tippeket h egyáltalán bele kezdjek e?? megéri e?
2009. dec. 19. 20:50
1 2 3
 21/30 maundrel ***** válasza:
igen. nyilván, ha valakinek több a súlyfeleslege, akkor többet fog fogyni.
2009. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
13:00 válaszoló: engem érdekelnének! Nem tudnál ide párat bemásolni? :)
2009. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
igen engem is érdekelne.írj privit:)
2009. dec. 28. 19:06
 24/30 maundrel ***** válasza:
90%

Receptek:

Receptek a 90 napos diétára

Fehérje nap:

Sült csirkemell kertészsalátával

Hozzávalók:

- 1 db csirkemellfilé

- 1 db fejessaláta

- 2 db paradicsom

- 1 db kígyóuborka

- görög fűszerkeverék

Elkészítés:

A csirkemellet görög fűszerkeverékkel befűszerezzük, majd egy óráig állni hagyjuk.

Utána tepsibe tesszük, letakarjuk alufóliával és sütni kezdjük. Ha megpuhult levesszük az alufóliát és pirosra sütjük. A salátát alapos mosás után apróra vágjuk, beletesszük a paradicsomkarikákat és az uborkaszeleteket.


Keményítőnap:

Grillezett zöldségek

Hozzávalók:

- 1 db cukkini

- 1 db kígyóuborka

- 1 fej vöröshagyma

- 1 db padlizsán

- 2 db paradicsom

- grill fűszerkeverék

Elkészítés:

A zöldségeket apró kockákra vágjuk és beszórjuk grill fűszerkeverékkel, majd fél óra után megsütjük a saját levében. Ha elfőtte a levének nagy részét, azonnal fogyasztható.



Szénhidrátnap:

Paradicsomos, pizzakrémes tészta

Hozzávalók:

- 1 csomag penne

- 1 tubus pizzakrém

- 3 db paradicsom

- oregano

Elkészítés:

Megfőzzük a tésztát sós vízben, majd apróra vágott paradicsomot hozzáadjuk, ízlés szerint teszünk rá pizzakrémet és oreganóval megszórjuk fogyasztás előtt.


Fontos!

A kúrát várandós és szoptató kismamák, tinédzserek és emésztőszervi megbetegedésben szenvedők nem alkalmazhatják. A kúra során naponta minimum 2 liter szénsavmentes ásványvíz vagy gyógytea elfogyasztása ajánlott. Mielőtt elkezdenéd, kérd ki háziorvosod véleményét!


Egyéb (saját) receptek:

Lencse"főzelék":

1 kis fej vöröshagyma, 1 gerezd fokhagyma (másfél dl vizet öntünk rá, addig pároljuk míg a víz elpárolog, - addigra megpuhul a hagyma - ). Öntünk rá egy pici vizet, és beleteszünk 20 dkg lecsét. Ízlés szerint só, 1 krumpit apró kockára vágunk, hogy szétfőjön - a krumpli azért kell, hogy sűrűbb legyen a lencse- 2 babérlevél. A legvégén lehet bele tenni, (de el is hagyható) egy kis pirospaprikát és ízlés szerint citromlevet vagy ecetet, vagy mustárt ---- savanyítás végett.


"Ál / Krumpli-paprikás":

1 fej vöröshagyma, 2 gerezd fokhagyma (másfél dl vizet öntünk rá, addig pároljuk míg a víz elpárolog, - addigra megpuhul a hagyma - ). Öntünk rá egy pici vizet.

Beleteszünk: 2 db. pörköltszaftkockát, 1 teáskanál pirospaprikát, 1/3 kávéskanál őrölt köményt. Beletesszük a krumplit (annyit amennyit ebédre és vacsorára szánsz), jól összekeverjük, és felöntjük annyi vízzel hogy éppen ellepje a krumplit Ebből megvan az ebéd és a vacsi is


„Milánói – makaróni” szószos tészta :

1 fej vöröshagyma, 2 kis gerezd fokhagyma. Apróra vágjuk, 1 kávéskanál sót szórunk rá. (másfél dl vizet öntünk rá, addig pároljuk míg a víz elpárolog, - addigra megpuhul a hagyma - ). Öntünk rá egy pici vizet, beleöntünk egy tasak milánói makaróni szószt (penny market), fél liter paradicsomlevet, elkavarjuk, és ízesítjük. : ízlés szerint őrölt bors, 2 csipet (1/3 kávéskanál) kakukkfű, ugyanennyi oregáno, ugyanennyi majoranna, és 1 kávéskanál bazsalikom, 1 kávéskanál pirospaprika. Felfőzzük.

(Ebből nekem 5 adagra való jött ki, bár én kevés tésztát ettem, kevés szósszal).

2009. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 maundrel ***** válasza:
"Egyéb (saját) receptek"... ezeket ettem én, a többit a neten találtam valahol. (bocsi hogy ennyire részletesen van leírva, de magamnak írtam a receptet, és mivel teljesen idétlen vagyok a főzéshez, ezért mindent aprólékosan leírtam.)
2009. dec. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Saját recept keményitő napra :


hagymás törtkrumpli párolt kukoricával...a kukorica tetszés szerint ketchup-al izesíthető :)

2009. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

szia

én kb tavaly ilyenkor kezdtem el, be is tartottam, 10 kilót fogytam. a nyáron meg utána persze össze vissza ettem sokszor, de azért próbáltam odafigyelni arra h mit eszek. persze minden héten eljárok mozogni (fallabda), ma megint elkezdtem és félve álltam rá reggel a mérlegre, mert nem akartam tudni mennyit híztam vissza, és meglepetésemre ez csak 2 kiló volt. :) még mindig van vissza pár kiló a versenysúlyomig, de így azért könnyebb lesz :)

2010. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
7%

ÉBRESZTŐ!!!

[link]

2010. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2010. január 5. 11:40


Egy linket tettél be, de nincs vége a linknek, így nem lehet elolvasni amit mutatni akartál nekünk!

2010. jan. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én megcsináltam, -13 kiló lett a végeredmény 1 éve és azóta se jött vissza! Normálisan étkezem és keveset nassolok. Mmondjuk én bicikliztem is a diéta mellett.
2010. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!