Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Szeretne valaki velem vegig...

Szeretne valaki velem vegig csinalni a 90 napos dietat?

Figyelt kérdés
hetfotol kezdene el a dietat. Es valahol ossze tudnam alitani a dietat? Valami honlapon? Kuldjetek el a honlap cimet es meg nezzem ha tudtok honlapot. Kszi mindenkinek a valaszat es normalis valaszokat varok
2014. ápr. 17. 09:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
es mennyit ehetnek ha elkezdenem az egeszet? Picit vagy keveset ?
2014. ápr. 17. 10:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Látom, nem lehet lebeszélni erről :/
2014. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy mennyiségi limit lenne...

Mennyire nehéz? Számomra konkrétan lehetetlen lenne, akkor is, ha elkábítanám az agyam racionális részét... A legfontosabb ételeim hajlamosak több makrotápanyagot tartalmazni nem kicsiny mértékben egyszerre...

Van egy fehérje- s 3 szénhidrátnap (különböző neveken, különböző szénhidráttípusokra), ez eleve nem jön össze a működésemmel, s roppant alkalmatlan egészséges fogyáshoz.

S miért nincs zsírnap? Bár azt különösen nem könnyű önmagában bevinni... Szénhidrátot még megy.

Sokkal jobb módszerek vannak, az igazi pedig a megfelelő, személyre szabott életmódvátás, ami nem szenvedés és abba se kell hagyni sosem.

2014. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
oke koszi.
2014. ápr. 17. 10:56
 15/17 anonim ***** válasza:

"A 90 napos diéta lényege, hogy minden nap más anyagot viszel a szervezetedbe.

PL: van keményítő napod, fehérje napod, szénhidrát napod. stb. És vannak olyan napok amikor semmit nem ehetsz csak vizet iszol. "


Ebben máris ellentmondás van: "minden nap más anyagot".

Viszont a keményítő és a gyümölcs is szénhidrát. Tehát te 3 napon keresztül (víznap nincs, az gyümölcsnap) kizárólag szénhidráttal tömöd magad, és egyetlen napon kajálsz viszonylag normálisan, a fehérjenapon.

2014. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Időpont ma 11:28

nem kell offolni, inkább olvass utána mi tartozik a keményítő vagy a szénhidrát napokba.

Természetes van víz nap is.

[link]

2014. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ne hagyd hogy bárki lebeszéljen. Én kb. 15-16 lehettem mikor megcsináltam édesanyámmal egyetemben. Én 15 kg-tól ő 10 kg-tól szabadult meg. Most mondanák sokan hogy növekvő és fejlődő szervezetnek minek a diéta de kellett. A lényeg hogy amit lefogytam az nem jött vissza, mert betartottam hogy még 2 hónapig gyümölcsöt reggeliztem. Most 21 éves fejjel ismét elkezdtem mert az ülőmunka megtette hatását sajna. Ez a 90 nap simán kibírható, nem kell éhezni, finomakat lehet enni, csupán bevezetsz egy rendszert az étkezésbe, és nem eszel mindent össze-vissza. Én mielött ismét elkezdtem ezt a diétát visszavettem a kajából meg nem ettem 18 óra után de mégis híztam. Tehát hajrá! :) Ja, és teszem hozzá régen plusz mozgás nélkül fogytam, de most futok is és így szerintem még hatásosabb lesz, szóval szerintem sportolj is mellette. Tényleg vannak elég hülye és káros diéták (tapasztaltam) de ez nem olyan. Aki pedig ellenzi az ne csinálja, az ő baja.
2014. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!