Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 65 kilóról indultam, ma - a...

65 kilóról indultam, ma - a 70. napon - 58 vagyok. De ez sajnos 3 hete így van. és azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet fogyok a 4 napos ciklusonként. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A 45-46. napok körül iszonyatos evési kényszerem volt, gyak. Bármit megettem volna, amit csak látok. Volt más is így vele? Vannak tapasztalatok? Tényleges tapasztalatok, és nem "fikázások", azt, köszönöm, nem kérem.

2014. máj. 15. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez nagyon jóóó! Bár csak nekem sikerülne! (21 nap-7 kg ami 3kg/nap)
2014. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1 vagyok: el néztem, -de Jóóó! sztem!
2014. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:) Napi 10 deka, sztem annyira nem sok... Sokat olvastam kezdés előtt fórumokat, itt is nézegettem, kinek hogy megy a 90 napos, anyukám pl. majdnem 20 kilót fogyott a 90 nap alatt, és végig tök jól érezte magát. Én meg megálltam...
2014. máj. 15. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Hmm elgondolkodtál már azon, hogy miért stagnál a tömeged 3 hete? Mert annyira kiéheztél már a rendes kaják után, hogy mivel csak szemét kajákat ehetsz, azokból bezabálsz, mint az állat, így nincs meg a kalóriaminusz, emellett a szervezeted hiányolja a megfelelő zsírbevitelt.
2014. máj. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok, 66 kg voltam, most 58 és hetek óta nem fogytam. (168 cm magas vagyok). Egy hétig abba hagytam a diétázást, mert nagyon hiányoztak bizonyos ételek, untam a párolt csirkét,zöldséget halat stb. meg ez is elvette a kedvem hogy stagnált a súlyom. Ezalatt nem híztam semennyit maradtam 58 kg, most megint belevágtam, még 2-3 kg-ot szeretnék fogyni, de eredményt még nem tudok mondani kb egy hét múlva kiderül. :)

Te milyen magas vagy egyébként?

2014. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok. Mindig 49-51 kg között volt a súlyom, még a fiam születése után 2 nappal is 49 kilót mutatott a kórházi mérleg. 59 kilóval mentem be szülni. Azóta persze eltelt 17 év, de tartottam a súlyom, 6 éve jött fel 20 kiló, lombik miatt. Akkor dobtam majdnem egy hátast, amikor 69 kiló voltam 2012. karácsonykor, és terhesnek néztek a vonaton... Elkezdtem sportolni, diétázni, stb. de csak 3 kiló ment le 3 hónap alatt, centiben alig. Aztán azt csináltam, hogy egy hónapig nem ettem, csak görögdinnyét, pár naponta egy kis sült húst. Tudom, baromira nem egészséges, de el voltam keseredve. Lement még 1 kiló, de ennyi. A 90 naposat március 6-án kezdtem el, ennyi az eredmény... Ahogy nézem a táblázatom, amit a kezdet óta vezetek, nekem baromira nem eredményes ez a diéta, heti 20-40 deka a fogyásom az első két hetet kivéve, most meg nem is változik...
2014. máj. 18. 14:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ártana elolvasni,amit belinkeltem...
2014. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves Botéro, köszönöm, elolvastam. Akkor is elolvastam, mikor elkezdtem ezt a diétát.
2014. máj. 18. 15:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Remélem volt némi foganatja!
2014. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!