Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 65 kilóról indultam, ma - a...

65 kilóról indultam, ma - a 70. napon - 58 vagyok. De ez sajnos 3 hete így van. és azt vettem észre, hogy egyre kevesebbet fogyok a 4 napos ciklusonként. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A 45-46. napok körül iszonyatos evési kényszerem volt, gyak. Bármit megettem volna, amit csak látok. Volt más is így vele? Vannak tapasztalatok? Tényleges tapasztalatok, és nem "fikázások", azt, köszönöm, nem kérem.

2014. máj. 15. 16:47
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia :)

Én pár éve csináltam a 90 napos diétát, rendszeres mozgás mellett, ami heti 3-4 aerobik volt itthon. )0 nap alatt 23 kg-ot fogytam le, melyet a mai napig tartottam. Ma belefogtam megint,mert a téli hónapok alatt nagyon nem figyeltem oda az egészséges étkezésre. A súly stagnálás természetes, majd megindul megint. Kitartás :)

2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
90 nap alatt.... helyesbítek :)
2014. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A fogyás exponenciális. Ez azt jelenti, hogy minél nehezebb vagy, annál gyorsabban fogysz. Ha már nincs rajtad akkora súlyfelesleg, akkor a szervezetnek nincs szüksége nagy energiára ahhoz, hogy mozogj.
2014. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
És honnan sikerült fogynod? Mellből is fogytál?
2014. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nekem 16 kg mínuszom volt a 90 nap alatt. DE!!! Sok volt rajtam a felesleg, és ugyebár a hájréteg hamarabb lemegy.

A súlyod most stagnál, mert a szervezetednek valószínűleg ez az ideális testsúly.

Méresd meg a testzsírszázalékodat valahol, az már biztosabb képet adna!

2014. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!