Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mar ellegge elhiztam! :/ mit...

Mar ellegge elhiztam! :/ mit csinaljak? Sehogyse tudok lefogyni mindig elcsabit a sok edesseg

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 21:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én azt a ravasz gyakorlatot folytatom, hogy nem viszem haza a boltból a sok édességet, így az nem tud elcsábítani. Helyette más finom falatokat veszek, amelyeket szintén imádok, de nem tartalmaznak felesleges kalóriákat. Például imádom a sajtot, meg például az üveges zöldbabot, ilyeneket nassolok otthon. Inni meg cukormentes üdítőt szoktam, az egyik nagy lánc sajátmárkás termékét.

A másik trükk meg, amit gyakorlok, hogy nem eszem folyton, hanem viszonylag ritkán, így mire az étkezésre kerül a sor, már éhes vagyok, és mindenféle étel jólesik, nemcsak az agyoncukrozott, agyonízesített fogások.

2014. okt. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ne mindig a zabáláson járjon az eszed, foglald le magad mással! Szerintem nem kell túl nagy önuralom ahhoz, hogy valaki fogyjon. Szerintem pl. a napi 5-6 evés, amit a "szakemberek" mondanak, marhaság. Jól néznék ki, ha a fél napom evésből állna!
2014. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Sali78 válasza:

A sport csak a fele az egésznek. Az étrend átalakítása, na az is hozzátartozik a megfelelő testsúly fenntartásában. Ne felejtsd el, a sport által éhesebb leszel és többet akarsz majd enni, hiszen égetsz. De én azt mondom, mielőtt kinyitod a hűtőszekrényt, igyál meg egy pohár vizet, lehetőleg ne cukrosat és várj 2-3 percig, utána nézd meg, éhes maradtál e. Ha nassolni akarsz, akkor javaslom a kölesgolyókat, meg egyéb ilyen ízesítetlen bió jellegű cuccokat. Az édességben meg mérsékelten. Gondolj arra, hogy a cukrot kívánod, bontsd le a tortát alapanyagokra a fejedben és gondolj azokra... hátha úgy már nem lesz olyan ízletes a fejedben az a csoki, vagy torta szelet.

De azért nem bűn, ha eszel. Csak utána dolgozd is le.

2014. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
Egy egyszerű fogyókúra sokat segíthet pl reggelire egyél meg 20dkg felülést később 30dkg fekvőtámaszt, nassolás képpen pedig bármikor elfogyaszthatsz 10dkg 15dkg-mot.
2014. okt. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 xp ali ***** válasza:
Megéri orvoshoz menni. Hátha tud jó tanácsot/gyógyszert/kezelést adni.
2014. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Egyél annyi édességet amennyit akarsz, de utána ugyanannyi savanyúságot miközben fogyózol. Így az univerzum balanszban marad, míg te izzadod lefelé a kilókat :)
2014. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
[link] ezt ajánlok! próbáld ki :) egy ismerősöm 20 kg-t fogyott vele
2014. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sárikám válasza:
Úgy híztam meg kb. 110 kilóra, hogy egy falat édességet sem ettem. Ugyanis rühelltem. Most, hogy 60 kiló alatt vagyok (4 hónap alatt fogytam le 5 éve, és tartom a súlyom), már megeszem az édességeket is, ha ízlenek. És mindent megeszek, csak kevesebbet, mint amíg kövér voltam. Közben pedig rendszeresen mozgok. Egyetlen pillanatra sem éreztem nehéznek a fogyózást, csak nem értettem, miért nem tettem meg hamarabb, és egyáltalán, miért híztam meg. Akarat kérdése az egész.
2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Először is egyél rendszeresen, ne csak rájárj mondjuk egy doboz sütire, mert ha félóránként eszel, azt nem tudod rendesen lebontani, hanem elraktározza a szervezeted, mint zsírt, hogy majd később lebontja. Talán ez a legfontosabb! Reggelire tea, joghurt, jóreggeltkeksz, gyümölcs, müzli, ilyesmi. Tízóraira egy müzliszelet, vagy hasonló, hogy kihúzd ebédig. Ebédre párolt zöldség, saláta, grillezett soványhúsok (hal, csirke esetleg sajt, bár az nem hús) esetleg valami leves, ilyesmik. Vacsira teljes kiőrlésű kenyér, sovány felvágott. A kalóriákat pedig számold! Ezt amúgy én is csinálom, bár nem érzem magam elhízottnak, de így nem is fogok, ha napi 2000 kalória alatt eszek. írd fel mondjuk egy papírcetlire, blokkra, aztán a nap végén add össze. Igyál nagyon sok folyadékot! Lehetetőleg ne kávét meg redbullt, hanem szénsavmentes vizet, úgy 2-2,5 litert minimum. Gyorsítja az anyagcseréd. Az sem baj, hogyha a sok gyümölcs, zöldség, joghurt, rozs "kipucol" egy kicsit, a sok cukor után. És persze mozogj, mondjuk sétáltass kutyát úgy, hogy futsz mellette, vagy vegyél egy otthon lejátszató fitnesszCD-t. igazából az a jó bennük, hogy minimális felszerelléssel mozgatnak, pl. szék, matrac, súlyzó.
2014. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 TomilyJohnson válasza:
Body.Builderen keresd a Sárga Kapszula című könyvet nem hosszú, sőt neked elég a diétás részt elolvasni és nem muszáj ahhoz súlyzókat emelni hogy lefogyj, ezt a könyv egyéb tartalma miatt írom , ja és 1x kell elhatározni meg nem félre zabálni, kifogásoknak meg nyafogásnak helye meg nincs!
2014. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!