Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mar ellegge elhiztam! :/ mit...

Mar ellegge elhiztam! :/ mit csinaljak? Sehogyse tudok lefogyni mindig elcsabit a sok edesseg

Figyelt kérdés
2014. okt. 9. 21:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kuld el uziben hogy miket eszel(egy napi etrended), meg hogy milyen edessegeket kivansz altalaban. En tavaly 53 kg-rol 60 kg ra hiztam szinten edessegek miatt de mara mar sikerult 49 kg-ra visszafogynom :)
2014. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Cukorfüggő drogos maradsz ,meg dagadt törődj bele, az élelmiszeripar győzött felettet ,nincs akaratot mindent az illuminati irányít. Glutén ,aszpartám,neotam, hidrogénezett növényi zsír,nátrium-glutamát mindörökké.
2014. okt. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hat gratulalok neked annyira szanalmas vagy mindenki magabol indul ki edesem remelem tudod es h veszed a batorsagot h te egy kanynak ilyet irsz?? Remelem egyszer meghalsz a kozeljovoben👌es csak h tudd 8kilot fogytam...b******....mekkore tahot mint te meg nem latott a vilag nem ertem miert irsz ha semmi okosat nem tudsz mondani
2014. okt. 26. 17:50
 24/25 anonim válasza:
Sokra mentél vele
2014. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
👏👏
2014. nov. 2. 08:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!