Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 18 éves lány vagyok,170 cm...

18 éves lány vagyok,170 cm magas és 65 kg. Le szeretnék fogyni 5 kg-t legalább. A 90 napos diéta segít?

Figyelt kérdés

#fogyni #túlsúly #90 napos dièta
2015. febr. 22. 13:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ajh, Zsani...
2015. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább változtasd meg az étkezéseidet, és mozogj sokat. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, próbálj meg egészségesebben élni.
2015. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Egy tanács. Én csináltam ilyen diétákat és majdnem belehaltam nagyon veszélyes nem érdemes ilyen hülyeségeket.Inkább tartósan hagyd el a fehér lisztet és a tejet is mellőzd ha tudod. és sok gyümölcs. ÉS mozogj!! lefogynál ezzel is azt nem mondom de könnyen vissza hízod és lehetnek komoly bajaid. Én nem csinálnám a helyedbe nekem tönkretette az életem a diéta. HA akarsz kórházba és csomó orvoshoz járni akkor csináld de gondold át inkább. ha kell segítség hogy hogy fogyj le segítek írj privátban de ne így.
2015. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

5 kilót extrém diéta nélkül is le lehet adni. Napi 25-30 perc torna, apró, de hosszútávú változtatás az életmódodon és ennyi.


Leírnád, hogy miket szoktál enni általában? Milyen jellegű főételeket, mennyit, hányszor, és milyen édességet, nasit?

2015. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én 160 centi vagyok és 83 kg. Mégsem akarok fogyni, mert minek?

Egészséges vagyok mint a makk, sportolok, olyan a bőröm, mint az őszibaracknak és a húsom, mint a ropogós cseresznye.

Tehát ne fogyjál, mert nem érdemes. Majd a melleid megereszkednek mint két tejes zacskó... A bőröd meg mint az aszalt szilva...

Summa summárum ne fogyj, de füröggyé minden nap. Kéccer.

2015. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 gyilki válasza:
0%
Legjobb fogyás az ha NEM eszik az ember! Na persze mozogni is kell.
2015. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A #2-el egyet értek, az ötös ropogosságát meg csak ki kellene próbálni?!
2015. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kezdj el karatézni! Én karatézok 3 hónapja és 10 kg-t fogytam! Próbáld ki
2015. febr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem ezek jó adatok, - ne fogyózz! Egyébként minden diéta marhaság: mozogj többet, egyél kevesebbet.
2015. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Segít, de nem kell.

Jó a súlyod.

Feltételezem azért kérdezed, mert ott a ,,fölösleg" ahol nem szeretnéd.

Mozogni kell hozzá, kicsit sportolni, hogy feszesebb legyen. Napi 10 perc.

2015. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!