Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Baj-e ha a 90 napos diétát...

Baj-e ha a 90 napos diétát felfüggesztem 1 hétre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy elkezdtem a 90 napos diétát csak arról feltkeztem meg hogy elmegyünk nyaralni Zánkára és ott egy étteremben fogunk kajálni. A nyaralást már nem lehet elhalasztani.

2015. jún. 15. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen diétát felfüggeszthetsz egy hétre, még azokat is, amiknél a megszakítás ellenjavallt (pl. ketogén diéta, ahol más üzemmódba kerül a test), a 90 napost viszont minél kevesebbet csinálod, annál jobb, mivel kiegyensúlyozatlan, nem veszi vigyelembe a test szükségleteit.
2015. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szerintem simán kivitelezhető egy étterembe is, és a nyaraláson is a 90 napos diéta (főleg, ha nem diétának fogod fel). pl fehérjenapon natúr csirkemell + saláta, keményítő napon valami krumplis (nem sült krumpli) ételt, vagy zöldségtálat, szénhidrát napon ugye tésztát vagy ilyesmit, gyümölcs napon meg hát.. ha nagyon nem bírod egyél olyasmit amit fehérjenapon ennél, de csak az étterembe, egyébként csak gyümölcs.


én fesztiválra is felkészülve mentem. sajnos gyümölcsnapra esett az az 1 nap, amire elmentem, de vittem magammal narancsot és semmi gond nem volt :D (alkoholt nem ittam, egyrészt, mert diéta alatt nem javasolt, másrészt meg könnyen megártott volna). szóval nincs kifogás!

2015. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!