Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mennyire hatásos a 90 napos...

Mennyire hatásos a 90 napos fogyókúra? Nem jönnek vissza a kilók?

Figyelt kérdés

Aki csinált már ilyet, hogy bírta? Meg lehet lenni leves és főzelékek nélkül? Nem jön vissza később a kiló? (mert az egyik ismerősöm szépen lefogyott pár éve, de a múltkor alig ismertem rá, majdnem ugyanakkora, mint a fogyás előtt volt.)

Tönkreteszi a gyomrot? Érdemes belefogni?

Már elkezdtem kb. 3 hónapja odafigyelni az étkezésemre, de kilókban nem láttam változást, sőt, mintha még gyarapodott volna a súlyom 2-3 kg-val. Szeretnék megszabadulni úgy 10 kg-tól, de már 5-nek is örülnék. Természetesen úgy, hogy ne jöjjön vissza.

Most így étkezem:

REggeli (fél8-8): gabonapehely,

vagy egy szelet vmilyen kenyér (felvágott/szalámi/tejfölös/vajas-sajtos/májkrém) hozzá paradicsom, paprika, uborka stb.


10órai: kávé vagy gyümölcs (de legtöbbször kávé, s a gyümölcs marad a reggelire, ebéd utánra esetleg uzsonnára)


Ebéd:


Amit éppen főzök (leves vagy második féle) /Normál adagok, vagy kisebbre kell gondolni/


Uzsonna: cappucino vagy tea (cukor nélkül)


Vacsora (18 óra): joghurt/ egy kis darab sajt/ saláta/egy pohár tej


Emellett minden második nap tornázok este. (Most, hogy itt a jóidő elő szeretném venni ismét a bicajt)

Köszönöm a segítséget! Minden javaslatot szívesen fogadok.


170 cm vagyok, 80 kg, 26 L


2010. ápr. 9. 17:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Egyre jobban erősödik meg bennem az, hogy nem érdemes elkezdeni ezt a 90 napost.

De ezzel, amit csinálok, nem hiszem, hogy túlságosan gyorsan menne a fogyás. Végülis ha egy hét alatt lemegy egy- vagy fél kiló, akkor már örülhetek.


Látszólag a tesómnak le ment 4,5 kg, de ezután megállt a fogyás. Semmi sem ment le. Nem volt miből fogynia, vagy már csak izomból fogyott?

2010. ápr. 10. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!