Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A citromos viz meg az almaecet...

Cintuskaa kérdése:

A citromos viz meg az almaecetes viz valoban fogyaszt? Mert van az hogy a felso testem kicsit ducibb mint az also? Erre ertem azt hogy a csipom eleve szeles de oda rakodik le a felesleg.

Figyelt kérdés
tornazhatok akarmennyit az evesbol is vissza vettem mar lassan annyit eszek mint egy kis madar .. 5x egy nap. Citromos vizet iszom elotte de semmi eredmeny. Az edzo termeket hagyjuk itt ahol lakok egy normalis terem havi 10-12ezer . se kedvem se energiam erre.19eves vagyok Es nem a lustasagom vegett hanem dolgozom tanulok emelett egyedul elek es hazat tartok fent . Ezert valamit amit itthon vegezhetek mondjuk ugy fozes vagy takaritas kozbe vagy akar este az jo lenne ha irnatok olyat. Es bar ez nem sok de napi 2kmt tekerek meg legalabb 1kmt setalok .
2016. máj. 30. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy barátnőm az almaecettel fogyott le. Elég sok lement neki, de én nem próbáltam, így saját tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. Viszont ő nagyon ajánlotta nekem is. A citromos vizet nagyon nagyo sok barátnőm ajánlotta.
2016. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A citromos viz meg az almaecetes viz valoban fogyaszt?

Nem. Amúgy ilyen élelmiszer, anyag nincs, hogy beveszed és zsír olvad le rólad!

Ellenben ha már víz, akkor én azt javaslom, hogy told fel a beviteled. Mondjuk reggel egy bögrével indíts! Aztán reggeli után egy bögre. (nem egyéb folyadék, hanem egy pohár víz)

És ugyanez minden étkezés előtt (tízórai, ebéd, uzsi, vacsi) Hamarabb eltelítődsz.

2016. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma 2db szendvicset(zsemle) ettem meg 5 reszletben. Igy mar nem tudom jobban lecsokkenteni a beviteli mennyisegemet. Hazaerek elkezdek fozni kozbe tornazok bemegyek a kajat is ugy eszem h mozgok . utanna megint mozgok. Kb napi 2orat tornazok es nem az hogy billegek jobbra balra. De semmi. Gondoltam mar arra is hogy betegseg allhat-e mogott . elis mentem orvoshoz aki elkuldott gyomor tukrozesre.jovo nyarra kaptam idopontot. Csokit mar 1honapja nem eszek.allando has felpuffadas jellemez. Akarmit eszek . gyogyszereket is szedek ra de nem segit.
2016. máj. 30. 17:07
 4/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy bizonyos kalória alá nem érdemes menni, akkor beindul a raktározás a szervezeted részéről. Ha mondjuk te 1800 kalóriát igényelsz, de 2 szendvics + ebéd is durván 1100 kalória, akkor a szervezeted azt hiszi, hogy szűkös idők járnak és már csak azért is raktár üzemmódba megy.


Az eszetlen, rendszertelen edzésnek sincs sok értelme, annak meg még kevesebb, hogy ugribugri alatt kajálunk meg. Az étkezéshez szépen le kell ülni, időt szentelni rá, lassan komótosan eleszegetni... ezzel hamarabb eltelítődsz, mint a hirtelen falatozással.

Az edzés ugyanez. Nem össze-vissza mozogj, mert már nem vagy kisgyerek. Legyen meg az edzés ideje, bemelegítéssel, felépített testgyakorlatokkal, aztán lenyújtasz szépen. Ennek az a módja menete, és ha kihagyod valamelyik fázist, azzal többet ártasz mint használsz magadnak!

2016. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
endokrinológushoz menj, lehet pajzsmirigy alulműködésed van
2016. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szia, én is almaecetezni kezdtem. 1 l-es üvegbe belekevertem 4-5 kanál almaecetet és egész nap azt kortyolgatom +mentes vizet iszok. Amit észrevettem magamon, h hajtja a vizet és elveszi az étvágyam. (ez nagyon jó, mert amúgy rengeteg mennyiségű kaját tudok elpusztítani). Azt nem mondanám h fogyaszt, de segít, hogy ne akard leütni a mekiből kijövő fiút a sültkrumplijáért. Emellett tornázok legalább 1 órát kb heti 5x, közben (mert nekem is csípőn + derékon van a felesleg) a problémásabb területeket bekenem hot géllel és betekerem fóliába. Nekem működött tavaly is idén is ezt csinálom. Nem koplalok,de semmilyen cukros üdítőt nem iszok és, tésztát sem eszek, se kenyér se zsömle. Így elég hamar látható eredményt tudsz elérni. Remélem segített a válaszom.
2016. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
TV-zes,filmezes kozben szobabiciklizhetsz estenkent,meg plussz idot sem igenyel,es hasznos,sokat segit.Ha csak citromos vizet iszol,az is hasznal
2016. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyél sok sok uborkát mert az segíti a fogyást raadasul ügye nem leszel annyira éhes mivel ettél valamit. De nem csak ez a jo hatása hanem pl rák megelőző és növeszti a hajat immun erősítő és sok más.
2016. jún. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

100 fekvőtámasz, 100 felülés, 10 kilométer futás

minden egyes nap

légkondi kilőve, helyes étrend

2016. jún. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22%
Diétázni? Minek? Ha van pénzed minden csajt megkapsz!
2016. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!