Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Így lefogok fogyni? Többi lent!

Így lefogok fogyni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Októberben leszek 16éves és le akarok adni vagy 5kilót 180cm 85KG vagyok ma ezeket ettem 1 alma, 1 150g-os kefír 1 kifli és 1 narancs és persze csak vizet iszok így legogok fogyni?júniúsra minimum 5kilót ha ilyeneket fogok enni? ja és fiú vagyok.

2017. ápr. 28. 16:44
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs a hibás írásért :D
2017. ápr. 28. 16:46
 2/8 ofichannel3 válasza:
Sztem lehet
2017. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Többet kéne enned!Mert ezzel nem lefogysz,hanem inkább kárt teszel magadban.Nem a koplalás a legjobb megoldás a fogyásra.Egyél főtt ételeket.A tésztát,kumplit,kenyeret hanyagold.De ez az egész mit sem ér testmozgás nélkül.

Járj el edzeni,vagy futni.

2017. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy megyek a kondiba gyúrogatni
2017. ápr. 28. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szörnyű ez az étkezés, normálisabban kellene enned, ez eléggé kalória és tápanyaghiányos. Ha le is fogysz vele, hízékony leszel a későbbiekben.
2017. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

a leghasznosabb fogyási módszer az az, ha reggelire eszel magas kalóriatartalmú ételeket (amikben sok a szénhidrát, tehát kenyérfélék, tészta stb.) Utána estefelé egyre kevesebbet egyél. Napközben még mehet az ebéd hús meg zöldség része, de a köretet hagyd ki! Legyen az krumpli, tészta vagy rizs, hagyd ki. És kerül a majonézes szószókat is pl ha salátát eszel, edd magába a zöldségeket vagy ecetes szósszal. Vacsira pedig mehet a sósan főtt zöldség magába vagy egy kis joghurt és gyümölcs ha nagyon éhes vagy, habár ki kell jelentenem, hogy a gyümölcsök nem olyan jók fgoyókúrához, legalábbis este, mert magas a cukortartalmuk! Inkább zöldségek magába.

Az a lényeg h miután felkelsz bármit megehetsz, és kell is az energia, főleg ha jársz edzeni!

ezek mellett természetesen kerüld a cukros dolgokat, ha rágcsálni van kedves, egyél mogyorót, diót, mandulát, szotyit, pisztáciát stb. vagy napközbe gyümölcsöt! sütiket, csokikat felejtsd el, kivéve az étcsoki, az mehet.

Egyébként ha edzés (főleg kardió =tehát futás/biciklizés/pörgős szívet megmozgató mozgásforma) előtt iszol L-karnitint (pezsgőtablettába is van), az segíteni fogja a zsírégetést! :D remélem tudtam segíteni

2017. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) azt gondoltam hogy mikor megyek az edző terembe akkor többet eszek csak elterveztem egy hèt fogyókurát!:D
2017. ápr. 30. 00:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Előtte
2017. ápr. 30. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!