Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok mikor telt be a...

Nálatok mikor telt be a pohár, mikor határoztátok el, hogy "na most lefogok fogyni! "?

Figyelt kérdés
És azóta hogy haladtok?
2014. jún. 29. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam kövér lenni. Mikor találtam egy hatásos fogyókúrát, azonnal lefogytam. Most vagyok 60 kg, ez már maradhat.
2014. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Szintén igaz rám, hogy én se szerettem sose kövér lenni, de nem nagyon tudtam mit kezdeni magammal. Olvastam a paleolit táplálkozásról. Elgondolkodtam rajta, emésztettem az információt. Aztán beláttam, hogy a gabona és a tej, meg a cukrok tényleg ártanak. Miután elhagytam őket, teljesen megváltozott az életem. Tehát igazak voltak amiket olvastam. :)
2014. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam valamiért januárban telt be a pohár, és eldobtam az elmúlt 15 évben folytatott életmódom. Először candida diétát akartam elkezdeni, mert foltos hajhullásom van, aminél ez a fő gyanúsított. Aztán átküldte nekem egy cimbi a sárga kapszula c. könyvet (ingyen letölthető). Gondoltam, ha már diéta, akkor miért ne fogyjak le, és miért ne építsek ki valami normális fizikumot? 5 hónap alatt kb. 20 kg-ot fogytam, és sokkal jobban érzem magam.
2014. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan június 4-én. Mondjuk nálam már sokszor betelt a pohár, de akkor gyűjtöttem össze kellő motivációt. Az eleje nehéz volt, tele kísértésekkel, de mára már megszoktam, élvezem. Egyelőre még csak diétázom, de lassan elkezdek mozogni is, ha végre jó lesz az idő, akkor holnap kezdem is. :)

Bár be kell vallanom, így is volt pár hullámvölgy, amikor magam alatt voltam, és valami édességhez nyúltam, de a jövőben erre is nagy hangsúlyt fektetek, hogy lelkileg trenírozzam magam. :)

2014. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

miután szakított velem a barátom, rájöttem, hogy nem tudok jó pasit találni kövéren...:D

-8 kg :)

2014. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Idén januárban, amikor egy srác akit titkon már régóta kedvelek olyan nőket emlegetett ideálként mint Keira Knightley... akkor így magamra nézve megállapítottam hogy ennyire dagadtan nemhogy nála, másnál sincs esélyem, így "betelt a pohár"... azóta -20kg :D

Bár neki ígyse kellek, de magam miatt is jó hogy lefogytam, azóta sokkal magabiztosabb vagyok :)

2014. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!