Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mi lehet a baj, talán a diéta?

Mi lehet a baj, talán a diéta?

Figyelt kérdés
Három napja kezdtem a kúrát, holnap gyümölcs napot tartok. Bocs hogy ilyet kérdezek, de lehet hogy a diéta miatt van szorulásom? Ugyanis 3 napja amióta elkezdtem egyszer sem tudtam még WC-re menni. Iszok rengeteget, de víz sem távozik. Nagyon ritkán járok pisilni. Mi lehet a gond???
2007. nov. 23. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez azért lehet,mert lelassult az anyagcseréd. Egyél rendesen, ugyanis ha koplalsz v csak keveset eszel akkor annyira lelassulhat,hogy nemhogy fogyni nem fogsz,de inkább hízni fogsz a továbbiakban. Ebbe különben én is beleestem,és fel is hagytam vele. Inkább csak odafigyelek hogy mikor mit eszek,pl este 6ra teszem a vacsit,utána már nem naon eszek. Csak ritkán eszem édességet(helyettük inkább müzliszeletet,gyümit)ha eszek,akkor is délelőtt,amikor még energiaként felhasználja a szervezet. Így végre tartani tudtam a jelenlegi súlyomat.
2007. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Biztos amiatt van, mert keveset eszel. Ilyet ne csinálj, mert nem fogod sokáig birni, rád fog törni a farkaséhség, és csalni fogsz, rosszabb esetben lemegy a vérnyomásod, vércukrod és elájulsz, rosszul leszel. Ez a diéta nem arról szól, hogy minél kevesebb kalóriát kell bevinni a szervezetbe, hanem a szétválasztásról (na persze túlzásokba sem kell esni). Ne hallgass arra, aki azt mondja, hagyd ezt a diétát, mert hülyeség, és inkább mással fogyj. Gondolom te sem a semmiért választottad ezt a módját a fogyásnak:) Sok sikert...!
2007. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ezt tapasztaltam magamon és elkezdtem tornázni,minden rendbejött.Véleményem szerint a gyümölcs (volt)az oka,probáldki.
2007. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!