Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos diéta után tényleg...

A 90 napos diéta után tényleg nem lehet visszahízni?

Figyelt kérdés
mert ezt olvastam
2007. dec. 1. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit eszel utána... Ha alig akkor lehet megtudod tartani, de ha utána elkezdesz enni mint előtte akkor bizony visszamegy.
2007. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Ez így igaz. Visszahízás nincs, csak ha elhagyod magadat.
2007. dec. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En nem gondolom, hogy elhagytam volna magam megis visszajott - egyetlen egy amin valtoztathattam volna, nem abbahagyni Beres Alexandra Vitalitas c. kinzo dvd hasznalatat...azt hittem a bringa, uszas, gyalogolas segiteni fog...de nem.

Januartol ujra kezdem a fogyokurat. Alexandraval es kesobb is velemaradok.

2007. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
94%

Vágülis a 90 naposnak a lényege hogy úgy együnk a diéta után is mint közben! csak pl egy két dolgot kombinálhatunk de az "alaptörvények" változatlanul maradjanak. Ez az egész az életmód változtatásáról szól, nem csak a 90 nap alatti diétáról. Én 6 kilót fogytam, de jött a húsvét és visszajött 2kg :)

Sok sikert ha belekezdenél!

2007. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!