Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Október óta csinálom az...

Október óta csinálom az atkins diéta és csak 5 kg fogytam tőle pedig betartom és mozgok is mellette! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, nagyon hasznos volt!

Feladtam azt a fajta diétát. Most már a délelőtti órákban fogyasztok szénhidrátot is! Többet mozgok és nem fogom mérni magam, ha így folytatom egyszer csak le fog menni az a felesleg! :)

2010. dec. 26. 18:37
 12/14 anonim válasza:

Szia!


Szerintem hagyd az Atkins, és egyéb drasztikus, megkérdőjelezhető, orvos felügyete nélküli diétát. Én cca 27 kg-ot fogytam le minden diéta és egyéb, a szervezetet sanyargató, később többszörösen visszaütő dolgok nélkül, és tartom is a súlyom. Egyél normálisan, legyen benne fehérje, szénhidrát, vitamin, ezekre mind-mind szüksége van a szervezetnek. Reggeli, ebéd normálisan (ha úgy érzed, hogy nem vagy már éhes, akkor inkább hagyd abba az evést, ne annyit egyél, hogy azt mond: "hú de jól laktam!" ilyenkor hízik az ember! Inkább térj vissza az ételhez később. Vacsorára (nem túl késői órában) pedig egy szelet kenyeret, vagy almát el lehet rágni. Mozogj inkább többet, fokozatosan emelve az edzésidőt. Fogyás általában hirtelen indul, lelassul, kicsit megáll, de később lassan apránként megyeget le, ez a szervezet önvédelmi reakciója, ilyenkor nem szabad feladni, szépen araszolgatva le fognak menni rendes mozgás mellett a feleslegek. Ha azt "látja" a szervezet, hogy nem vonsz meg tőle drasztikusan semmit, akkor nem fog később ész nélkül raktározni. Ha eszetlenül diétázol az izomból és nem a zsírból kezdesz fogyni, és később lehetséges, hogy a tripláját hízod vissza annak, amit leadtál!

Üdvözlettel: Nóri

2011. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nóri a válaszod!
2011. jan. 9. 10:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért híztok, mert faltok. És azért nem tudtok fogyni, mert becsapjátok magatokat.
2011. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!