Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tapasztalat csere! Kinek vált...

Tapasztalat csere! Kinek vált be az Atkins diéta?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom akik kipróbálták!Fogytatok vele?Ha igen mennyit és milyen súlyból?
2010. jan. 24. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na ugyeugye ? Köszönjük mi is az őszinteséget ! Sztem egy kis Atkins a további napjaidban és belefér, mégha el is érted a kivánt testet, mert igy 100%, hogy nem fogsz visszahizni


Én legalábbis tudnám tartani, sőt azt hiszem életem végéig is, de nem akarok önkinzó tanácsot adni, büszke vagyok, hogy valaki legalább súlycsökkentésre használta

Gratulálok !!!!!

2010. ápr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Szerintem is bevált diéta az Atkins, bár vegásoknak nem sűrűn ajánlom!Nekem: 3 hét alatt: 5 kg. ÉÉÉÉssss, ha hiszitek, ha nem, amennyire kenyeres voltam, most nem hogy megenni, de ránézni sem bírok!! :)
2010. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is Atkins fogyókúrával fogytam le. Nem volt nagy feleslegem, de az eredmény tartós volt, és igazán penge voltam :) Ekkor voltam 26 éves.

Mellette napi 40-45 percet tornáztam (Cindy Crawford dvd) majdnem minden nap. Olyan energikus voltam, és friss!

Most 32 vagyok, van egy 2 éves kislányom, és megint Atkins-el fogok fogyni, és a jó kis dvd-vel.

2013. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!