Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor hogy van az update-...

Most akkor hogy van az update-módszer?

Figyelt kérdés
Régen azt hallottam, hoyg délig lehet enni bármit ( mértékkel.. tudom), 3ig kettes kódút, és éjfélig meg 1eset csak. És fogyhatunk ettől. Most cska azt hallom, hogy csak oylat lehet enni, amiben nincs cukor stb. Most elvileg ehetek délelőtt 3as kódút, azok cukrosak. Akkor msot ez hogy van? Ehetek délelőtt nyugodtam bármit??
2010. júl. 22. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak - ahogy te is írtad - mértékkel. Semmit nem kell száműznöd az étrendedből, csak csökkenteni a cukor, ill. szénhidrátbevitelt - ezeket a délelőtti órákban, mértékkel. ;)
2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szóval ha nem csinálok semmit egésznap akkor is fogyok, ég a zsir mert betartom ezt a módszert vagy miből fogyok? mert nem mindegy
2010. júl. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk én mellette sportolok. Tornázom heti 3x egy órát és minden másnap kocogok.
2010. júl. 22. 10:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy baromság az egész!


Egyedül Norbi pénztárcája jár jól...

2010. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Norbival fogytam 16 kg-ot, betartottam rendesen, sőt annyira, hogy az elején, amikor még nem csak súlymegtartásról volt szó, én 3-as kódú ételeket szinte nem is ettem.

Nekem bevált ez a módszer, mert semmire nem kell nemet mondanom, csak odafigyelni, hogy mit mikor, és persze arra is, hogy mennyit

2010. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismered a fejszekása mesét? Ha nem olvasd el a mesét, tanulságos. ;) Ez a Norbi módszer ugyanaz.
2010. júl. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"semmire nem kell nemet mondanom, csak odafigyelni, hogy mit mikor, és persze arra is, hogy mennyit"


Vagyis egy ál teória köntösben betartasz egy normális táplálkozást. ;) De minek ehhez a Norbi?

2010. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"semmire nem kell nemet mondanom, csak odafigyelni, hogy mit mikor, és persze arra is, hogy mennyit"


Mondj ezen kívül egy olyan diétát, ahol szinte mindent ehetsz, minden nap! Nekem sikerült lefogynom, jól érzem magam, így azt mondom jó a módszer. Kinek a pap, kinek a ...

Ismered, kedves utolsó, nem?

2010. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem ehetsz délelőtt sem egészségtelen zsíros/cukros izékat. Az update ... hmm.. nekem nem jött be. Fél évig csináltam, és nem ettem ilyeneket, nem is fogytam egy dekát sem. Még híztam. Most pár napja életmód váltás.. kezdem leadni amit felszedtem az update-el
2011. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!