Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most mindent elrontottam?

Most mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:

Fogyókúrázom úgy fél éve, eddig minusz 10 kilo lett az eredménye, még van hátra minusz 10. De ma nagyon bezabáltam, reggelire ettem két tökmagvas kenyeret+hozzá sonka+paradicsom+1pohár tej és egy pohár ivójughurt

tízóraira ettem 3 barackot és sajnos az ebéd amivel itt nagy bajba lettem 1tál gulyásleves+hozzá egy 2 szelet tökmagvas kenyér, kukoricás-majonéz saláta úgy egy 5-6 nagy kanállal

és utána még 10 db málnás lekváros sütemény ilyen hájas féleség

teljesen elvagyok keseredve, úgy érzem h mindent elrontottam

ma már nem eszek semmit csak iszok

minden visszfaog most jönni?

vagy ez kb úgy lehet már 5000körüi kalória?

köszönöm a normális válaszokat

2010. júl. 31. 14:07
 2/10 anonim válasza:

Most komolyan az a kérdésed, hogy 1 kajától visszahizol-e 10 kg-ot?!


A fogyókúrázóknak kicsit be szokott szükülni a tudatállapotuk, Veled is ez történt. Gondold végig logikusan, és rá fogsz jönni, hogy semmi nagyobb probléma nem történt, holnaptól folytatod a fogyót.

2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég sokat ettél, azt aláírom, de szerinted egy nap alatt vissza lehet hízni 10 kg-t?:) Ha hányásig eszed magad, akkor sem.. Nem kell kiakadni ilyeneken, én is fél éve már hogy diétásan eszem, de néha egy nap bűnözés belefér, az nem árt semmit. De tényleg csak néha, ha nem rendszeresen csinálod, akkor még fel is lendítheti a fogyást.
2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

attól függ, milyen diétát folytatsz, mert ha egész eddig nem ettél semmit, akkor annyira lesassult az anygcseréd, és beállt a szervezeted "vészhelyzet"üzemmódba, akkor súlyos leet ehy ilyen "nagy zabálás" is. ugyanis ez azt jelentené, hogy az alacsony kalóriabevitel miatt a szervezeted mined apró energiát egyből elraktároz, és ilyenkor egy nagy zabálás rád pakolhat rendesen.

persze ez nam ezt jeleni, hogy egyből elhízol.

légyerős és folytatsd a diétát, még akkor is ha azt gondolod, hogy már mindegy.

2010. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kicsit gyakrabban kellene "bűnöznöd" , és akkor kevesebbel is beérnéd.Nem lehet állandóan diétázni és sóvárogni a kaja után.Életmódváltás, amibe belefér sokminden.Semmi bajod nem lesz ettől a kajától, esetleg kicsit kitágul a gyomrod.
2010. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
te neked valami baromira nem stimmel a kalóriatáblázatoddal, mert ez max 2000 kcal....arról nem is beszélve, hogy ha egy nap eszel 10 db 5 dkg-os süteményt másnapra nem hízol 10 kg-ot
2010. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja és vacsorázz valami húst és zöldséget
2010. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és kezdj sportolni is, akkor nem leszel 10 sütikétől beszarva, hogy elhízol
2010. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi történik veletek, már 2 napja mindenki folyamatosan " elrontja " az egészet, tömegkárosulás juliús végén xDDD

Viccet félretéve, EGYETLEN alkalomtól nem lesz semmi bajod. Az ilyen kihágásokat jótékony hatásúnak is véli sok szakértő, mivel ezzel jelzed a testednek, hogy nem egy lakatlan szigeten vagy ahol éhezel és szükséges a raktározás, hanem csak diétásabban étkezel. Namostmár, amikor eféle kihágásokat követünk el, akkor az anyagcsere állitólag javul, mivel végre egy kis önfeledt kajálás, ami a testednek kell időnként. Tehát semmi pánik, valószinűleg jó is volt egy kis bűnözés.


Ami a kilókat illeti: nyugi, mert 1 kiló zsirt biztos nem fogsz hizni ettől, ha súlyosabb vagy 1-2 kilóval akkor az TUTI, hogy csak viz, nincs miért aggódnod. Tudom, hogy sok embernek értelmetlen azt mondani, hogy " örülj,legalább egy jót kajáltál ", de mindenkinek lehet olyat mondani, hogy megörtént, elmúlt és kész ! " Boritsunk fákat a múltra ", mert a jelen a jövendő jövő, erre kell most összpontositani. Ez a kihágás szolgáljon példaként legközelebb, amikor csábitásba esnél. Gondolj arra, hogy még nem történt meg a nagy bűnözés, de már nagyon közel állsz hozzá. Mit üzennél az akkori önmagadnak ? Milyen gondolatok segitettek volna neked, hogy ne tedd meg azt, amit később megbántál ? A múlton nem tudsz változtatni, de következő alkalommal ezeket a gondolatokat elő kell szedni és meglátod milyen hasznosak lesznek ! Egyszer mindenkivel előfordul a baj, de a lényeg az, hogy mit tanultunk belőle !


Tudod az idézetet : " Mindenkivel előfordulnak balesetek. A győzteseket azt különbözteti meg a vesztesektől, hogy az előbbiek feldolgozzák az esetet és a javukra forditják a szerzett tapasztalatokat, ez az egyetlen dolog ami meghatározza, hogy egy ember melyik csoportba tartozik. "

2010. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

utlsók között volt aki írta h sportolj és akkor nem leszel beszarva-nos mindennap sporlotlok,

fél óta futás, 2 óra szobabicgli, és utána még sjaát tornák..

csak tudod 165 centi vagyok és még mindig 65 kilo (75ről kezdtem) 50-55 akaroklenni, és nehéz elérni

az életmódváltásról meg annyit, hogy úgy csináltam h napi 5 kis étkezés, reggel szénhidrát+zöldség-gyümölcs

ebéd: leves, főttétel vacsora meg csak fehérje és zöldség

uzsi, tízórai tejtermék, mellette 3-4 lietr víz, tea, zöld tea

de sztem ez a mai kajáláosm volt 5000kcal

de köszönöm a segítségeteket nem nem fogom ababhgynai folytatni fogom,még sok van rajtam

2010. júl. 31. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!