Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ezzel mindent elrontottam...

Most ezzel mindent elrontottam? Hány kcalt ettem eddig?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem egy teljes kiőrlésű lisztből készült magvas zsemlét, 15 dkg natúr joghurtot, egy almát, és amivel elrontottam a fogyókúrám:ettem 3 kocka étcsokit, amit nem szabadott volna.Ebédre 15 dkg natúr joghurtot ettem és egy almát.5 óra körül csirkemellet fogok enni párolt zöldségekkel.Aztán este zumbázok egy órát, és most is mindjárt megyek, és mozgok egy fél órát.
2011. márc. 13. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
3 kocka étcsokival? Ne viccelj már. Talán ha 3 táblával ettél volna...
2011. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pffff.... semmit se rontottál el. viszont azzal igen, hogy ebédre nem eszel normális főtt kaját. tessék enni valami laktatót!
2011. márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig koplaltál...a vacsora minimálisan javít majd a helyzeten, de nem sokat :S
2011. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neked orvos kell...ez már beteges
2011. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fordulj pszichiáterhez,mert ez már megszállott és beteges,hogy ennyire odafigyelsz arra,mit eszel... tök gáz,hogy ennyire ki vagy ilyenen akadva...

főleg akkor,mikor mások életükben nem láttak étcsokit vagy joghurtot,te meg azon parázol,hogy mennyit hízol tőle... gondolkodj.

2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!