Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után mit tegyek,...

Koplalás után mit tegyek, hogy ne hízzam vissza a súlyom?

Figyelt kérdés

Nem direkt koplaltam. Marmint de, eldontottem magamnak ezt, hogy megcsinalom, viszont voltak mas tenyezok is. Eleg melyen depresszios voltam es eveszavarom is volt, sokszor tulettem magam. Kesobb elkezdtem neha hanytatni is magam es ugy gondoltam, ez a kisebb rossz. (Regota nem volt etvagyam, de ugy ereztem, a kajatol boldogabb vagyok es ezt akartam lekuzdeni)

Nos ez sikerult is, lathatoan fogytam zsirbol es joreszt izombol is.

A mostani sulyom egyebkent egeszseges nekem, igy szeretnem megtartani, viszont mar felismertem, hogy a koplalas sem jo.

Ha fokozatosan emelem a kaloriakat es edzek, meg tudom tartani ezt a sulyt? Vagy ez a jojo effektus igy is mukodik?

Egyszer mar volt, hogy 5 kilot fogytam, aztan visszahiztam, de akkor zabalni kezdtem.



2020. dec. 12. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire volt drasztikus m? Hány kalóriát ettél egy nap?
2020. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon apránként kell emelni a kalóriaszámot, és fontos a mozgás, és akkor nem jön vissza minden, de nem kizárt hogy így visszafog egy kevés
2020. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana pszichológushoz járnod. ez nem játék, egy előírt étrend önmagában nem fog segíteni. Amit most csinálsz, ez is egyfajta evészavar. Az étel körül forognak a gondolataid.
2020. dec. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy tudd, hogy ha elkezdesz normálisan enni, akkor mindenképp jönni fog fel rád súly, már csak azért is, mert több táplálék lesz a szervezetedben. Persze ezen felül valamennyi zsír is jönni fog rád, mert fokozottabban raktároz a szervezeted, és ezért nagyon fontos, hogy ezt fogadd el és ne kezdj el ismét koplalni. Lehet, hogy csak azzal, hogy visszaállsz normál étrendre feljön rád 3-4 kiló, és a legjobb amit tehetsz, hogy nem aggódsz miatta, tartod a normális étrendet, edzel és ledolgozod ezt a pár kiló pluszt.
2020. dec. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Törvényszerű a hízás, nem tudod kikerülni! Nem mindegy, hogy mennyi ideig csináltad, és mennyi kalóriával. Ha nem kezdesz el túlenni az éhezés miatt, hanem megcélzod a súlytartó étkezést, akkor nagy baj nem lesz.
2020. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a bulimiáddal kezdj valamit, mert a "csak néha hánytatom magam"-ból lesz pikkpakk egy, az életedet eluraló borzalom. Tudom, mit beszélek, nekem is így kezdődött. :( És utána rettenetesen nehéz volt visszatérni a normális útra.
2020. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!