Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 cm magas vagyo a sulyo 68...

163 cm magas vagyo a sulyo 68 kg letudok fogyni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Hülyeség a kérdés :) Akárhány kiló vagy lelehet fogyni csak elhatározás és tett kérdése ;) Én 168 cm 60 kilóról indultam most 56 vagyok, de még fogyni szeretnék :D
2011. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudsz lefogyni :(

Félretéve a tréfát, akinek nincs nagyon súlyos pajzsmirigyrendellenessége, az le tud fogyni.

Akinek van, annak sem dőlt össze a világ, csupán egy kicsit jobban oda kell figyelnie.

A kaja a 70%-a a fogyásnak, akármennyire a köztudatban él, hogy edzeni edzeni edzeni. Ha csak a kajára figyelsz, de nem edzel, sokkal előb érhetsz el jobb eredményt, mintha ugyanazon étrend mellé elkezdesz sportolni.

Nyilván az lenne az igazi, ha mindkettőt meg tudnád oldani.

Kajában lényeg hogy napi 5-6szori étkezés legyen (reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora), kisebb adagokkal, sok zöldséggel, hússal. Fehér lisztet, cukros dolgokat hanyagold.

Edzésben pedig a rendszeresség a lényeg, ha lelkiiemseretesen csinálod nem lehet baj!

Sok sikert, csak határozd el magad, onnantól már nem lesz nehéz!

2011. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha edzel akkor fog nőni izom is ami nehezebb mint a zsír. szóval ha edzel, kevesebbet eszel, a felesleg eltűnik de a mérleg nem mutat kevesebbet akkor növesztettél ne keseredj el, mert izmokat növesztettél :)
2011. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat már holnap elkezdek edzeni
2011. júl. 11. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!