Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a Rubint Réka torna?

Jó ez a Rubint Réka torna?

Figyelt kérdés
Mostanában csinálom Rubint Réka 2008-as tornáját,azon belül a hasat és a popsi-csípős részt. Nektek ez bevált?És ha kombinálom az Add önmagad 2-s részével?
2010. szept. 2. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem bevált...pedig nem diétáztam mellette.aztán terhes lettem és már nem látszik belőle semmi:D de tervezem h mjad egyszer újrakezdem a baba után
2010. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig csináltad? A hasad lement tőle?Már ha volt:D
2010. szept. 2. 14:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hónapig csináltam,igen volt egy kis hasam,hát nem mondom h totál kockás lettem,de lement a hasam:)heti 2-3 alkalommal csináltam max fél órát.
2010. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha mindennap csinálom? Vagy azt javasolnád inkább hogy tartsak mindig egy pihenőnapot hasizom torna után?
2010. szept. 2. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
igen...szerintem nincs rá szükség h mindennap csináld..de ha mégis úgy döntesz,akkor se egyből amikor elkezded,hanem fokozatosan...igy is lesz izomlázad pár napig,de ne hagy el magad,tornázz rá és akkor elmúlik
2010. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2008-asat nem ismerem, csak a 2009eset. Nem tudom, hogy arra gondolsz-e. Mindenesetre én az add önmagad 2 és 3 ra szoktam tornázni. Szerintem jók. Nem kell mindennap, bár ha egy alkalommal csak egy testrészre akarsz tornázni, jobb lenne ha mindennap megcsinálnál pl. 20 perces blokkokat. Egyik nap hasra, másik nap popsira. Persze ebben az esetben is tarts egy héten min. 1 nap pihenőt. Ha egyszerre csinálod a 2féle tornát, elég minden másnap. Amúgy nagyon hatásos, én már 1-2 hét után is láttam változást.
2010. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó,ha már nincs rajtad fölösleg.A has edzés nem sok kalóriát éget,főleg nem fél óra alatt.Egyébként hasazni minden nap lehet nyugodtan.

Szerintem a helyes kombináció spinning/testzsír csökkentésre/ és utána mehet a hasazás.

Rékának is kb 12-14%os a testzsírja,azért olyan éles a hasa.

2010. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Réka hasa nagyon csúnya. Egyáltalán nem nőies. Ettől függetlenül a tornái jók. Amúgy ha szeretnél a hasadból leadni, a táplálkozás az első. Sosem lesz lapos hasad, ha zabálsz ezerrel, akkor sem ha mellette intenzíven tornázol. Figyelj a táplálkozásra, végezz kardió edzést és alakformálásként, erősítésként Rubint Réka gyakorlatokat.
2010. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó de tapasztalat,hogy a has formázása az étkezésen múlik!! És ajánlom még neked a futást mellé,hogy szépen "leszálkásodjon".Sok sikert csajos:)
2010. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kardio edzésnek mondjuk jó az Add önmagad 2. részének első fele?(mert az eléggé megizzaszt)és utána a hasazás? Mert nem mindig van alkalmam elmenni futni.
2010. szept. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!