Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gastroyal zsírégető ételeket...

Gastroyal zsírégető ételeket szeretnék rendelni jövöhéttől. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 hete magamtol diétázok + tornázok norbit és eddig le ment mindegyik héten 1-1 kg.


Jövöhéttől szeretném rendelni a Gastroyal zsírégetős ebédeit. Hatásos lesz?


2010. szept. 29. 21:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Eleinte nekem is furcsának tűnt a Zsírégető liszt, mint elnevezés. Viszont rá kellett jönnöm, hogy van igazság a nevében, ugyanis nekem valóban a ZSÍR tűnt el a hátamról, combomról, fenekemről és még sorolhatnám az összes testrészemet, ahová idővel lerakódott a zsír az egészségtelen életmódtól. Nem az izmomból veszítettem!!!

Nekem nagyon bejöttek ezek a kaják, az egész életemet megváltoztatta, hogy visszanyertem a kb. 15-20 évvel ezelőtti alakomat, és még nőiesebb is lettem, mert a lassú (0,5-1 kg/hét) és egyenletes fogyás által a mellem is szinte teljesen megmaradt.

Mindenkinek javaslom, próbálja ki (persze melléevés nélkül!)!!!

2011. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bekem ízlik, 1-2 kajától eltekintve jól is lehet vele lakni
2012. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!