Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 het alatt teljes zsiregetes...

3 het alatt teljes zsiregetes lehetseges nalam?

Figyelt kérdés
Tehat en 155cm es most 60 kg vagyok. 3 het alatt, ha minden nap tornazom, bicajozok, megfeleloen taplalkozom , tobb vizet iszok, lehetseges, hogy nen lesz rajtam egy deka zsir sem?
2023. jún. 28. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy deka zsír sincs egy emberen. gondolkozz már, ember!

Bioszórán hol jártál, a szertárban pacsiztál Samuval a csontvázzal?

Azzal akarsz meghódítani egy palit, hogy éhen halsz a kedvéért?

Ő is éhen pusztulna a kedvedért? Na ugye hogy nem.

2023. jún. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

Hát ehhez a magassághoz a 60 kiló tényleg sok. Pár centivel vagyok magasabb nálad, 58 volt a legmagasabb súlyom, de akkor már aktívan edzettem is, csak zabáltam is rendesen, és magamhoz képest így elég husi voltam, és kényelmetlen volt. Szóval egy enyhe deficit, meg több mozgás jót tenne neked, de ez nem 3 hetes folyamat lesz. A fenntartásához pedig meg is kell tartani az aktivitást, és jól kell belőni az étrendet is. Szóval nem kúraszerű, gyors megoldásra van szükséged.

Ettől függetlenül megéri szerintem, de ne legyenek irreális elvárásaid, mert csak csalódni fogsz, és feladod.

2023. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

En most a 155 centimhez igen tulsulyosnak erzem magam igy 60 kilosan ;( nem kellenes. Nem vagyok dagadt, kover sem, de nem vafyok a formamnal most. En is csak zabalok azaz zabaktam tegnapig. Matol tenyleg szeretnek valtoztatni.

Gobdoltam bicajozok tobbet es a cukros uditoket felvaltom vizre. Es este minimalisat eszem. A csokis kekszeket is elhagyom. Hatha segit

2023. jún. 29. 09:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ezeket elhagyod, biztosan segít, legalábbis kevesebb kalóriát viszel be azzal, ha minden más marad ahogy van, csak ezeket nem eszed/iszod meg.

+ a bringa is éget némi kalóriát.


De, a fogyáshoz kalória deficit kell, szóval először meg kell találni mi az amivel szinten tartod magad, és azalatt enni 4-500al.

2023. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gog aniko nem egeszseges es de van rajta zsir.


A noknek 20 szazalek alati testzsir konkretan egeszsegtelen. Kell a hormonmukodeshez

2023. júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!