Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyen feltételek mellett...

Ilyen feltételek mellett mennyi idő alatt tudnám leadni a felesleget?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyon elhízva, inkább csak felesleg van rajtam.

169 cm vagyok és 71 kg. Körülbelül 6-7 kg kéne fogynom (főleg zsírégetésre lenne szükségem), szerintem. Régebben elég sokáig voltam 63 kg körül és akkor nagyon jól éreztem magam a bőrömben, oda szeretnék eljutni ismét.


Az evésre figyelnék, de nem követnék semmilyen kijelölt diétát vagy étrendet.

Ezen kívül hetente 3 alkalommal járnék edzésre (konditerem edzővel 1 órára), és tervbe van, hogy elkezdek futni is. Ez körülbelül 2-3 km, heti 4-5 alkalommal.


Nem célom a gyors fogyás, de azért kíváncsi vagyok kb meddig fog tartani leadni ennyi súlyt. Az sem baj ha nem ennyit mutat a mérleg, viszont szeretnék megszabadulni a felesleges zsírtól.


Egyébként régen rendszeresen edzettem heti 4-5x másfél órát. Viszont egy lábsérülés miatt kb másfél éve nem igazán mozogtam rendszeresen. Mostmár semmi baja a lábamnak, így bármilyen fajta mozgást tudok végezni.


18/L



2022. szept. 2. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hóna alatt ez simán le tud menni valószínűleg. De csak akkor, ha deficitban vagy. Az viszont a kaja nézegetésétől nem fog menni, számolni kell, ha biztosra akarsz menni.
2022. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
76%
Az lenne a legbiztosabb ha legalább a kalóriát számolnád. De ha nem eszel sokat és tényleg tartod ezt a heti edzés és futás mennyiséget, akkor kb -1kg/hét az reális.
2022. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem fog szerintem heti 1 kg lemenni, mert nincs rajtad sok felesleg.

Ilyen kevés felesleggel nagyon kemény megszorítások és kalóriaszámolás mellett sem valószínű, hogy heti 1 kg lemenne.

Szerintem max heti fél kilóval számolj előre... ha mégis több megy le, az csak jó, ha nem, akkor nem fogsz akkorát csalódni.

2022. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!