Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne korogjon a...

Mit tegyek hogy ne korogjon a gyomrom?

Figyelt kérdés

Ultra kínos amikor ülünk síri csendben a tanórán, és elkezd a gyomrom 10percenként hangosan korogni, fortyogni.

Ilyenkor próbálok sok vizet inni de nem mindig segít.

Itthon persze sosem korog!



2023. szept. 5. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Enni kellene normálisan, nem éheztetni magad.
2023. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
85%
Enni kell. Reggelizni, tízóra körül enni valamit és aztán ebéd. A víz nem is fog segíteni semmit sem, mert az nem étel amit a gyomor emészt, a víz átfolyik rajta. Ha nem eszel korogni is fog.
2023. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: nem úgy kell fogyni, hogy éheztetem magam, hanem úgy, hogy normális, egészséges kajákat eszem (rendszeresen) és edzek mellé.
2023. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyél. Azért korog mert éhes vagy.
2023. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%

Hát én túlsúlyos voltam és ettem rendesen de mégis korgott a gyomrom a suliban. Munkában is, csak azt már nem hallják, mert hangos a háttérzaj.


Ne legyetek már parasztok, nem kell egyből azt hinni, hogy semmit nem eszik... amúgy se kell napi 5x enni ez régi tévhit, úgyhogy a tízórai már offos tanács.

2023. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nem feltétlen "offos tanács". Reggelizek munka előtt hatkor itthon, de képzeld négy óránként igen az ember éhes lesz, 10kor már nagyon éhes vagyok és rettentően zavar hogy korog a gyomrom így muszáj enni. Ha nem eszek, leesik a vércukrom, rosszul leszek. Aztán kettőkor miután hazaérek ebéd. Az, hogy te nem igényled, mert a szervezeted be tudtad állítani, attól még igenis lehet az, hogy valaki éhes és ennie kell valamit négy-öt óránként. Igény szerint kell enni. Napi négyszer igénylem hogy valamit egyek. Ha az ő gyomra éhes és korog mert nem evett, akkor ennie kell.


Amúgy azért gondoltunk arra hogy nem eszik, mert nézzétek meg a kulcsszavakat, diéta-fogyás. Egyértelmű, hogy nem eszik annyit amennyi neki kellene és üres a gyomra. Nem mindig csak a kérdést kell elolvasni, a kulcsszavakat is el kell olvasni, sokszor abba több információ van mint magában a leírásban.

2023. szept. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Napi 4x étkezés. Mindben legyen fehérje, zsir, zoldseg, teljes kiorlesu gabona.

Valszeg tul keveset eszel

2023. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Valójában nem annak a jele, hogy éhes vagy, alapban annak a jele, hogy a gyomor kiürült, és kipréseli magából a levegőt… ez nem azt jelenti, hogy ehezel, pusztán egy testi folyamat… de ha nagyon gyakori es sokat korog, akkor érdemes lehet elmenni dokihoz, mert tünete is lehet egy rakat dolognak, pl irritábilis bélszindrómának.
2023. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

6os, ha 4óra nemevés után csak úgy leesik a cukrod, akkor sipirc orvoshoz, mert már baj van!

Egészséges embernek böjt alatt sem esik le a cukra… én szoktam 32órás böjtöket is tartani fizikai munka mellett, és stabil a vércukrom.

2023. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ja és 32 órás, de 1hetes böjt alatt sem korog össze vissza a gyomrom, mert az csak egy testi folyamat, ahol a gázokat préseli ki magából a gyomor.., ha nincs gáz a gyomrodban nem korog…

Van aki sok levegőt nyel pl ivás közben, és ha jól zár a gyomorszájad, akkor abból is gyomorkorgás lesz…

De ha minden szart eszel össze vissza és gázok termelődnek benned, abból is lehet gyomorkorgás… semmi köze az éhezességhez a gyomorkorgásnak élettanilag… csak belétek nevelte anyuci kiskorotokban, hogy jajj korgott a pocid, enned kell!…

2023. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!