Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hízni 2000 kalóriától?

Lehet hízni 2000 kalóriától?

Figyelt kérdés

Mennyi arra az esély, hogy valakinek annyira elcseszett az anyagcseréje, hogy 2000 kalóriától is hízik 4 edzés mellett és elég magas napi aktivitással?



Férfi



nov. 25. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
62%
nov. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Sulytol es magassagtol fugg.

De vagy elmered a kaja kcaljat vagy alacsony es keves sulyu vagy vsgy rosszul mered magad (mindig reggel, wc utan, evesivas elott es csak heti egyszer)

nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Én 2000 kalóriával már többletben vagyok, mert egy alacsony fiú vagyok, szóval ja, lehet 2000 kalóriával is hízni. Ez nem azért van, mert elcseszett az anyagcsere.
nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Alacsony nő vagyok, hogyne híznék annyitól :D 1700 a súlytartásom úgy hogy 15 kg plusz van rajtam
nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Lehet. Ha kevesebbet égetsz el.

4 edzés naponta, hetente, vagy havonta?

Amúgy a szex is jó zsírégető.

nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
74%
én 1 hónapja 3000 kalóriát tolok be napi 7 étkezéssel, és alig híztam pár dekát. sógorom eszik 1 pizzát és hízik 2 kg-t. nem igazságos.
nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

A kalóriázás önmagában nem hatékony és megtévesztő. Nincs egy olyan képlet, formula ami kiszámolja hogy pontosan mennyit kell enned, és az a mennyiség ugyanannyit ér a sajtburgermenü és a zöldséges-bőrös lazacfilé esetében is. Igen, van kalória, nem tagadom. De azt nagyon kevés tudni a fogyáshoz. Az adott "kalóriányi" étel miből áll, és az milyen élettani folyamatokat indít el a testedben? Mennyit aludtál, edzettél, idegeskedtél, gondolkodtál, szexeltél, örültél, stb aznap? Az edzés nem annyira sok, hogy a stressztengelyre negatív hatással legyen? Mert bizony kevés evés és sok edzés a kortizol hormon kánaánja, ami a hízás melegágya. Szenvedsz minőségi éhezésben? Ez mind fontos.

Ezért kell dietetikus, mert nem lehet egyszerűen letudni egy neves kalkulátorral.

nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Heti 4-5 edzésem van, ami nem a maszatolós fajta. Komolyan veszem a sportot. A napi aktivitásom annyi, hogy minden délelőtt sétával indítom a reggelem, ez kikapcsol, jól esik.

+munkahelyen is sétálok, mindenhová gyalog megyek szinte, Edzés közben is össze szedek 1-2 ezer lépést pluszban, szóval a nap végére a 20 ezer átlag megszokott lenni.


De nem érzem soknak ezt, vagy tévedek?

nov. 27. 08:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Suly? Magassag?
nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Nem is beszélve arról hogy a hízás mit jelent? Izomtömeg vagy zsír?

Milyen a genetikád? Ahogy lehet valaki genetikailag vékony, úgy genetikailag hízékonyabb, kerekebb is. A genetikát átírva akarsz magadnak irreálisan "lepucolt" testet, vagy csak reális súly a célod?

nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!