Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet hízni 2000 kalóriától?

Lehet hízni 2000 kalóriától?

Figyelt kérdés

Mennyi arra az esély, hogy valakinek annyira elcseszett az anyagcseréje, hogy 2000 kalóriától is hízik 4 edzés mellett és elég magas napi aktivitással?



Férfi



nov. 25. 18:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10#

Izomtömeg nem fog feljönno hónapok alatt. Évek alatt is kilogrammokról van szó maximum, szóval elég kevés esélyt látok rá, hogy ilyenkor izmot szedjen fel valaki.


Genetikámat tekintve soha nem voltam vékony, sőt. Mindig volt rajtam +20kg felesleg, csak ebből az egyik éven azt vettem észre, hogy +40kg lett. Azóta -40kg eltűnt, de összességében a genetikai szerep nem annyira szerencsés nálam.


Nem feltétlen lepucolt testet szeretnék. 12% tzs körül teljesen oké lenne a dolog. 172cm 77kg vagyok, nem hiszem, hogy például egy 66-68kg ehhez a magassághoz annyira irreális lenne, de lehet én tévedek és tényleg vannak olyan emberek, akiknek egyszerűen szenvedés az alacsonyabb tzs (már amennyiben a 12% alacsonynak számít ugye..)

nov. 27. 08:45
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1700 kcal bMR mellett kb 2050 az alapod ha nem sportolsz. Heti 4 sporttal kb 2500. Ki van zárva biologiailag hogy 2000 kcal mellett hizz.

Vagy elméred a kaloriakat es valahol mijdig hoba csuszik

Vagy rosszul mered magadat es mindig ugy jott ki hogy tobb a vizvisszatartas stb

Az meg jogos hogy nem johetett fel izom az sokkal lassabb folyamat

nov. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

És olyan nem lehet, hogy valakinek a BMR értéke sokkal alacsonyabb a kelleténél? A kalkulátorok által használt BMR érték mindig pontos?

nov. 27. 10:45
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Már az előző 10 kérdésedhez is megírtuk, hogy orvoshoz menj a testképzavaroddal.


2000 kalória az egy nőnek oké, aki ennyi fizikai aktivitálst végez.

nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát nekem papír szerint a 2000 kcal az +400 kcal, mint a napi szükségletem.

De a valóság azt mutatja, hogy -500 :DD

dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 vagyok, középmagasságú nő vagyok, csak sok a km-em :D
dec. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!