Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit fogyhatok...

3 hét alatt mennyit fogyhatok ezzel a diétával?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 alma vagy 1 narancs vagy 3 mandarin + 1 szelet extrudált rozs szelet.


Ebéd: 2 főtt tojás + egy bögre(3dl-es) főtt zöldség(répa, borsó, karfiol, brokkoli).


Vacsora: 1 kispoharas kefir vagy natúr joghurt + egy 5cm vastag darab kígyóuborka.


Mozgás: napi fél óra szobabicikli.


nov. 30. 23:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Éheztetéssel sem megy le sokkal több 3 hét alatt, mint ha csak simán elkezdesz mozogni.
dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
66%
Epekővel kórházba kerültem, két hét alatt 17 kilót fogytam, tökéletes
dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Rendes voltam, kiszámoltam:

Az napi ételfogyasztásod 571 kcalra jön ki.

A napi kcalégetés a szobabiciklizéssel 146 kcal.

Tehát a napi kcal beviteled (ha ugye ehhez csak vizet, ízesítetlen kávét, 0 kcalás üdíőt iszol) 425 kcal.

Most hasraütés szerűen (kellene a nemed, súlyod, magasságod) mondjuk 2000 kcal a napi kcal szükségleted, ez alatt már fogysz.

Tehát 1575 kcalt égetsz el egy nap. Ha 3 hétig ezt csinálod, akkor az 33075 kcal égetés.

1 kg testzsírhoz kb. 9ezer kcal elégetése szükséges, tehát 3.7 kg fog lemenni 3 hét alatt.


De ez csak a matek! Ez szerintem éhezés szintje.


Ki lehet javítani, mert simán lehet, hogy elszámoltam valamit!

dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem nevezném diétának, hanem hiánytáplálkozásnak vagy éheztetésnek. Ezt az ökörséget semeddig nem fogod tudni fenntartani, de ha mégis, akkor is az ökörség abbahagyása utána a leadott súly dupláját fogod visszahízni. A lényeg a hosszútávú fenntarthatóság, különben minden fogyást hízás követ majd. Nézz utána a kalóriaszámolás fogalmának, és iktass be igazi sporttevékenységet az életedbe. Kezdd azzal, hogy elolvasod ezt a cikket:

[link]

dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ez koplalás, ami csak hízékonyabbá tesz. Bármennyi is a kiinduló súlyod most, egy ilyen diéta után (már ha kibírod) még azt is nehezen fogod tartani.
dec. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Így elég sokat, de ilyen éhezés mellett én ezt nem is fogyásnak hívnám hanem inkább sorvadásnak. Mondjuk nem hiszem hogy ezt fogod tudni tartani. Egyél többet és mozogj többet, jobban jársz.
dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Semmi különös, lefogyhatsz, persze, aztán majd kórházba kerülsz - jó esetben és feltáplálnak :)
dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
57%

Éhezéssel? 3 hét alatt elég sokat. Aztán sz*rul leszel. Ha nő vagy, nem lesz menstruációd. Aztán elmész orvoshoz, aki körbe fog röhögni, felír mindenféle étvágyjavítót, amitől enni fogsz és visszahízol. Kétszer annyit, mint amennyit leadtál, mert a szervezeted bepánikol és el fog raktározni mindent.

3 hét alatt egy normális étrenddel és rendszeres mozgással egészségesen is le lehet adni valamennyit - ez egyénfüggő. De ez konkrét éhezés, amit kitaláltál magadnak. Nem javaslom.

dec. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%

Nem értem, hogy lehet elhízni esküszöm. Én minden áron hízni akarok de nem tudok. Ha valaki fogyni akar itt egy recept:

Összeszeditek magatokat és az összes létező hard techno buliba elmentek reggel 6ig zakatolni, aztán 2-3 nap after buli után. Heti 2-3 bulira elmentek meg afterezgettek és bulinként 3-4KG leugrik rólatok ha elég sportosak vagytok :D Esküszöm lemegyek bulizni, mire vége lesz már le akar esni rólam a nadrág annyit fogytam, és ezt a lehető legkomolyabban mondom. Enni úgyse nagyon tudtok a bulikellékek hatása alatt.

dec. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

9

Ez hajdanán velem is így volt, de azért így 40 évesen már nem kívánja az ember az ilyen bulikat. :)

dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!