Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit fogyhatok...

3 hét alatt mennyit fogyhatok ezzel a diétával?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 alma vagy 1 narancs vagy 3 mandarin + 1 szelet extrudált rozs szelet.


Ebéd: 2 főtt tojás + egy bögre(3dl-es) főtt zöldség(répa, borsó, karfiol, brokkoli).


Vacsora: 1 kispoharas kefir vagy natúr joghurt + egy 5cm vastag darab kígyóuborka.


Mozgás: napi fél óra szobabicikli.


nov. 30. 23:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
22%
Mért pont 3 hét alatt akarsz lefogyni? Elhiszed, hogy baromian mindegy a szilveszteri bulin, hogy hány kiló vagy? Viszont a teljes szénhidrátmegvonással ki fogsz ájulni az iskolapadból vagy a buszból, és még sokkal jobban leromlik az iskolai teljesítményed, mint amilyen rossz most, plusz mindenkivel össze fogsz veszni, mert annyira ingerlékeny leszel. Aztán a vesztett súlyod dupláját hízod vissza.
dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Az igaz mondjuk, 30 folott ilyesmit nem nagyon szabad
dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Azért írtok itt páran hülyeséget is :D Nem, nem raktároz semmit a szervezete. 3 hét koplalástól fog súlyt veszteni és nem feltétlenül kerül kórházba. Utána csak akkor szed vissza többet, ha nagyon bezabál, de nem mindenkire érvényes az, hogy a gyors diéta után megeszik mindent a világon. Fokozatosan is lehet növelni a kalóriákat.


Kérdező egyél inkább ezret mint ötszázat, aztán ha az esemény amire mész és arra kell a fogyás megvolt, akkor állj vissza 1500ra vagy amennyi neked kell ezt a kalkulátor kiszámolja neked.

dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szia. Nekem 180 grammos szénhidrát diétát kellett tartanom fél évig mert magasabb volt egy kicsivel a cukrom a kelleténél. Ezt a 180 grammot napi 6 étkezésre (reggel 6, de 10, 12-13 között, du 3, du 6, este 8) kellett bontani. így egy hónap alatt kb 5 kg ment le rólam (a fogyás megállt mert várandós voltam) Ja és minden cukrot teljesen ki kellett hagynom az étkezésemből, édesítőszert használtam. Illetve a kenyérféléket is kerülni kellett. Inkább ezt a módszert válaszd, mint amit leírtál mert az kifejezetten éheztetés, ott nem zsírból adsz le, hanem izomból és vízből. A diéta mellett meg ha teheted mozogj egy kicsit. Mindegy hogy mit, csak mozogj.

Bevallom az elején amíg meg nem szokod meg eléggé éhes leszel, de jobban megéri mint amit írtál. Szerintem kipróbálhatnád. Neten meg könnyen megtalálod miben mennyi ch van :)

dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ma harmadik napja eszem a reggeli 2 mandarint + 1 extrudált rozsszeletet, ebédre egy főtt egész csirkemell negyedét és mellé 3 dl-es kistál zöldséget, meg este az 1 kefirt uborkával és egyáltalán nem vagyok éhes, szerintem nem is fogok fogyni, mert nem is érzékeli a szervezetem kevésnek.

De lehet, hogy az az oka, hogy eddig javarészt fehér kenyeret reggeliztem, tésztát ebédeltem és csokit szotyival vacsoráztam(jó, nem állandóan, de nem nagyon ettem zöldséget, gyümölcsöt és húst is keveset, egészséges gabonát meg főleg nem).

És most talán több tápanyaghoz jutok úgy is, hogy sokkal kevesebbet eszem, de tápanyagilag viszont talán többet. Nincs benne felesleges hízlaló élelmiszer, de vannak hasznos tápanyagok.

Aztán lehet, hogy hülyeséget beszélek, csak fura, hogy egyáltalán nem vagyok éhes, reggeli(7 órakor) után 4 órával kezdem éhezni, ebéd(12-kor) után meg még 5 órakor se vagyok egyáltalán éhes, de azért megeszem a vacsorát 5-kor, mert hátha később meg éhes leszek, viszont 5 után már nem akarok enni.

De köszönöm a válaszokat.

Amúgy 163cm vagyok és 60kg, bár izmos is vagyok eléggé, sportoltam, de újabban van két hurkám a hasamon és a combom is vastagabb lett, meg a csípőmön van két oldalt két kis párnácska, ezek nem tetszenek magamon, azért 3 hét, mert karácsony hetében szeretnék sütit enni meg rendes ebédet, utána pedig alapból ráállok egy egészségesebb étrendre, csak többet, hogy ne koplalós legyen, meg edzek majd mellette, de szeretném a karácsonyi ünnepi hetet megelőlegezni kicsit. Amúgy nem szoktam zabálni, csak elég sokat eszek, de mostanában eléggé elmaradtak az edzések, az utóbbi fél évben, szóval valószínűleg elég lenne napi 1 nutellás zsemlével kevesebbet enni és újrakezdeni az edzéseket.

Na, jól megbeszélgettem magammal a dolgokat:D

dec. 3. 14:32
 16/23 anonim ***** válasza:
32%
Ez éhezés kategória. Nem fogod sokáig bírni. Én ennek kb a 8szorosát eszem, heti kb 1.5 kilót fogyok.
dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Üdv mindenki!

1-jén kezdtem ezt a diétát, ma reggel mértem le az eddigi egy heti fogyásomat, ami 3,2kg!

Nagyon örültem neki, 22-ig még folytatom, bár gondolom az elkövetkezendő 2 hét már nem lesz ekkora siker, lévén, hogy általában az első hét a legerősebb fogyás szempontjából.

Most a rozsszeletet is elhagyom reggel, csak a gyümölcs lesz, este sonka és paprika, délben egy kevés abból, ami épp készül itthon.

Majd még jelentkezem!

Más is írhat, akinek van hasonló siker élménye, szívesen örülök másnak is:)

dec. 8. 07:33
 18/23 anonim ***** válasza:
50%
Én nem tudom, mért terjeszted ezt a baromságot, és biztatsz más barmokat arra, hogy kipróbálják. 7 nap alatt matematikailag lehetetlen 3,2 kilót fogyni, mert az napi 3800 kcal deficit lenne, márpedig nyilvánvalóan nem fogyasztottál annyit előtte. Víz lemehet a szénhidrátszegénységtől egy pár napig, aztán az is abbamarad.
dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Második hét újabb mínusz 2,4kg.

Eddig összesen 5,6kg fogyás, még 8 nap karácsonyig, az utolsó menet!

dec. 15. 07:31
 20/23 anonim ***** válasza:
Fizikai lehetetlenség. Matematikailag nem jön ki.
dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!