Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Honnan lehet tudni, hogy nem fogytam, vagy csak túl sok szénhidrátot eszem?

Figyelt kérdés

Mérlegen mérem magam. Volt, hogy gyorsétteremben ettem, de kalória kereten belül, tehát elvileg fogynom kellett volna (az egész napi kalóriám gyorskaja volt aznap) és 3 napig több voltam egy kilóval. De közben is végig tartottam a deficitet. Gondolom a sok só és szénhidrát miatt voltam több kiló. Én sajnos vagy nem sajnos elég szénhidrátdúsan eszem, és tényleg lassan mennek le a kilók, pedig deficitben vagyok (persze nem mindennap, van, hogy túllépem).


Honnan lehet tudni, hogy valódi fogyásról van-e szó? Tükörben se feltétlenül látni ha épp fel vagyok puffadva.


dec. 1. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogyást nem lehet egyik napról a másikra detektálni, pláne nem egy napon belül. A fogyás hetek távlatában értelmezhető. Nem napról napra fogsz fogyni, hanem mondjuk 2-3 hétről 2-3 hétre.
dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja nem egy két napban mérem :D Csak egy példa volt, hogy akkor nagyon meglátszott rajtam, hogy gyorskaját ettem.


Átlag havi 2 kilót fogyok augusztus vége óta.

dec. 1. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lany vagy? mert pl nalam a menstruaciomnal ilyen...akar +2 kg is felmegy es felpuffadok mint egy vizilo :-D

pedig 165 cm 48 vagyok

dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A havi 1 kilo tokeletes. Orulj neki.

En ketnapontw merem magam, mindig reggel, ugyanott, wc utan, eves ivas elott. Es mondjuk 5-6 ertek tendenciajat kell oszehasonlitani egyben nezve es nem kiragadott ertekeket

dec. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy rá álltam este a mérlegre, reggel wc után meg még többet is mutatott. Sósat ettem sokat aznap, olyankor szokott ez lenni nálam.
dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!