Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178cm, 58,5kg nőnek ideális?

178cm, 58,5kg nőnek ideális?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, híznom kéne, de én ideálisnak, csinosnak látom az alkatomat.
márc. 31. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Még éppen jó. Van, akinek a vékony alkat tetszik, voltaképpen szép is az, amíg nem kifejezetten ijesztően sovány. Csak ne fogyjál.
márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
27%
Igen.
márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tervezek fogyni. Évek óta tartom ezt, 1-2 kilo kilengéssel fel vagy le. Heti 2-3x sportolok, és megeszem amit megkívánok. (Nincs nagy étvágyam)
márc. 31. 13:22
 4/15 anonim válasza:
54%
Fogyni ne is tervezz, inkább hízz.
márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 jpeacefuler ***** válasza:
29%
Tökéletes! Biztosan nagyon csinos vagy.
márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Az egészséges határon belül van, és ha te így érzed jól magad, akkor nem kell híznod :) Én is voltam ennyi hasonló magassághoz, nekem már túlzás volt (igaz én betegség miatt fogytam és amiatt sem volt jó a közérzetem), de egyébként visszanézve az akkori képeket, nem néztem ki rosszul :)
márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
BMI szerint még épp normál kategória. Ha egészséges, normál mennyiségű táplálkozás mellett ilyen a súlyod, jól érzed magad, egészséges vagy, akkor szuper.
márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szolovjov válasza:
71%
A BMI egyébként is egy ökörség, mivel nem veszi figyelembe hogy valaki milyen széles felépítésű. Én is csak 60 kg vagyok ehhez a magassághoz. Viszont vékony, gyíkvállú is vagyok, tehát sosem leszek 90 kiló.
márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Muti egy fotot. Gyk népe mond véleményt.
márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem picit vékony.

28 éves nő vagyok és 167cm 55kg vagyok és még ìgyis vékonynak találom magam.

márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!