Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik 100kilo fölött vannak és...

Akik 100kilo fölött vannak és azt mondják jól érzik magukat igy a borukben azok igazat mondanak vagy rz csak onalltatas?

Figyelt kérdés
Aki itt 100 felett van,elmondaná milyen érzés?
ápr. 10. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
A túlsúlyosokra gondolsz?
ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen
ápr. 10. 18:31
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

130 kilóról fogyok, most 110 környékén mozgok már. Én azt mondom, jobb, mint 130 kilósan. Engem az se zavarna, ha ilyen maradok, mármint a kinézetem. De az egészségemnek nem tesz jót, hogy 100 felett vagyok, szóval már csak ezért is csinálom tovább.

130 kilósan borzasztó volt az élet. Nem tudtam hajolni, gyorsan menni, folyton izzadtam, lihegtem, szorított a mellkasom.

De főleg a nagy gondot az étkezésem okozta. A mértéktelen ételek (főleg péksütik és pizza) nagyon lelassítottak, motiválatlanná tettek. Úgy éreztem egy nagy zsák vagyok telepakolva súlyos kövekkel.

Most 110 kilósan is azt érzem, könnyed vagyok és fitt, edzek, mozgok sokat, keveset és könnyed ételeket fogyasztok.

ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Akin komolyabb túlsúly van, annak szinte mindig olyan erős étkezési zavara és testképzavara van, hogy bármit is nyilatkozik a kinézetéről vagy a közérzetéről, nem lehet adni a szavára, mert a pszichológiai háttér eltorzítja a dolgokat.
ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Aki 150 centi? Valószínűleg nem érzi jól magát. Aki 2 méter? Simán lehet, hogy igen. Elég értelmetlen így a kérdésed.
ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván a nagy többségnél önáltatás. De azért tegyünk már néhány kivételt. Például 195 centis, kigyúrt, diszkoszvető-erőemelő típusnak nincsen gondja a 120 kilójával. Aztán van az fétis, ahol az illető valóban a saját nagyságától, kövérségétől érzi jól magát a bőrében, és akkor ugrana ki a tizedikről, ha sovány lenne. Nem kell ezt megérteni, csak elég tisztában lenni vele, hogy ilyen is van, nem vagyunk egyformák.

Nekem például egész életemben a genetikailag adott rettenetes véznaságom ellen kell küzdjek, kizárt, hogy valaha is 100+ kiló legyek, és nem is akarok a ló másik felére esni, de tudod, kicsit sem bánnám, ha közelednék arrafelé. Az 5-10 kiló felesleget igenis pozitívumként élem meg, már amikor néhányszor sikerült megélnem, csak persze mindig el is tűnik rólam. Ebből kiindulva igen, el tudom képzelni, hogy valaki jól érzi magát a bőrében 100 meg 120 kilósan is.

ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 130-ról fogytam 70-re.

130 kilósan se egy folyamatos nyomorúság volt az életem! Jól éreztem magam, voltak barátaim, programjaim, nem zokogtam egész nap a szobába, hogy jajjjajj de kövér vagyok!

De 70 kilósan JOBBAN érzem magam. SOKKAL. Ég és föld.

Csak nyilván 130 kilósan nem tudtam, hogy milyen 70 kilósnak lenni. Visszafelé viszont már tudom, és felelősséggel kijelenthetem, hogy sokkal jobb így.

ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Kizart, hogy jol erzi magat. Onigazolas, lustasag es valojaban, ha regota tulsulyos, nem is tudja, mennyivel maskepp erezne magat tobb 10 kiloval kevesebben. Akinek meg a tulsuly miatt mar betegsegei is vannak, az vegkepp kamuzik, ha ezt mondja.

En sose voltam tulsulyos, de amikor feljott ram plusz 10 kg, mar nem ereztem jol magam - na de amikor lement :)

ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatnak igazat. Azért aki nem kifejezetten alacsony, annak nem olyan extrém elhízás ám a 100 kg. Én 180 centisen vagyok 95 körül - van rajtam felesleg, persze, esztétikailag zavaró, de azért attól még nagyon messze van, hogy problémákat okozzon a mindennapi életemben.
ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

9

En a tulsulyosakra ertettem, a kerdezo is tisztazta, h erre gondolt. Teny, hogy a kerdest nem tul jol tette fel.

ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!