Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Havibaj előtt/alatt ugyanúgy...

Havibaj előtt/alatt ugyanúgy esztek, vagy megengedtek PLUSZ kevés csokit vagy valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fogyókúrázóktól kérdezném, hogy havibaj környékén, már akinek hozzám hasonlóan megnő az étvágya, esetleg a csoki bűvöletébe kerül, az enged egy picit neki, vagy ilyenkor is szigorúan tartjátok az étrendet, kalóriadeficitet stb?

Vagy eltértek bármiben?


ápr. 12. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Eszem csokit minden nap. Sőt, bármit, amit akarok, deficiten belül.
ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval te nem térsz el semmiben havibaj környékén.

Köszönöm a válaszod.

ápr. 12. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a kalóriadeficitet mindig próbálom tartani, szóval plusz kalóriaként megpróbálok nem enni semmit sem, hanem a kalóriakeretembe beilleszteni és úgy. Persze van amikor ez nem sikerül, szóval azért nincs itt 100% szigor, de alapjáraton véve ha meg is kívánok valamit, akkor is próbálom a kalóriakeretembe beilleszteni.
ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Jézusom, havibaj, 80 éves öregasszony vagy? Havinak havi. De nem baj. Menstruáció. Menstruáció környékén megnő az étvágyam, főleg édeset ennék és eszem.
ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok édesszájú. Menstruáció alatt én mindig húst kívánok, olyankor ugyanúgy figyelek a kalóriákra, de több husit eszek.
ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem emelem meg a kalóriát, ugyanúgy tartom az étrendet, mint szoktam. A mozgást viszont az első napon hanyagolom, mert olyankor nagyon le vagyok amortizálva. Próbálok többet pihenni, relaxálni, és várok, amíg elmúlnak a napok.

Az az igazság, ha telezabálom magamat minden szeméttel, még nem fogom jobban érezni magam se fizikailag, se lelkileg.

ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A normálisaknak köszönöm a választ.

#4-esnek üzenem, lehet, hogy te még nem hallottál róla, de ez az egyik szinonimája, ki hogyan mondja. Hallottam már olyat is, hogy "piros betűs napok" vagy "mikulás" stb. Attól még nem vagyunk retardáltak, hogy másképp nevezzük a menstruációt. Vagy azzal is bajod van, ha a macskát ciculinak nevezem, a kutyát kutyesznak, a tengerimalacot meg cocinak?

ápr. 12. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
7, abban igaza van, hogy baromi prűd és negatív dolog havibajnak hívni.
ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heti csalónap a szokásos, nem pedig havi, de megoldhatók a havi, ciklushoz alkalmazkodó csalónapok rendszere is. Lényege, hogy az ehhez szükséges kalóriaszükségletet is ki kell termelni.
ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!