Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és sportosabb...

Amióta lefogytam és sportosabb, egészségesebb életmódra váltottam sokkal jobban észreveszem mennyi ember néz ki elhanyagoltan és egyre jobban taszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban taszit ha valaki bálna méretűre van hízva,el van hanyagolva stb. Mostmár pontosan tudom mennyire kis változtatásokkal el lehet érni hatalmas dolgokat,az emberek többsége mégis plöttyedt és egészségtelen. Más is érez így amióta életmódot váltott?
ápr. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
82%
50. Nem, az nem semmi. A semmi az a nulla torna. Nem azt mondom, hogy 100-100 kcal tornával már csodát teszünk, de nekem például 200 bőven elég naponta, fogyok szépen, formálódok szépen. Kinek mi az elegendő.
ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
83%
50-eske oylan fél órás összeállitok neked is hogy a fenekeden fogsz lélegezni a végére ..már ha végigbírod és nem fulladsz kia felénél... Fél óra torna elég sok kcalt elégethet, gondolj csak a tabatára pl vagy a Hitre.. Ráadásul utána is van kcal égetés...
ápr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

29-es, én spec nem dühöngök, bocs. A szánakozást és sajnálatot ne keverd össze vele.


#28

ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
38-nak van igaza.
ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező egyszerűen éhes.
ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök a saját jó szerencsémnek, nem igazán érdekel h xy hogy néz ki. Ami zavar az az h irígyek, főleg a nőtársaim, amikor a férjük megbámul előttük, holott sosem járok kivágott sokat mutató ruhába, mégis észreveszik h csinos vagyok és ez nem tetszik nekik mert ők sajnos ducik v túlsúlyosak.
máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!