Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Amióta lefogytam és sportosabb...

Amióta lefogytam és sportosabb, egészségesebb életmódra váltottam sokkal jobban észreveszem mennyi ember néz ki elhanyagoltan és egyre jobban taszit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyre jobban taszit ha valaki bálna méretűre van hízva,el van hanyagolva stb. Mostmár pontosan tudom mennyire kis változtatásokkal el lehet érni hatalmas dolgokat,az emberek többsége mégis plöttyedt és egészségtelen. Más is érez így amióta életmódot váltott?
ápr. 28. 08:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
83%

19-es lássuk be a kérdező mentálisan elhízott maradt...

Majd ha ott is sikerül egy szép eredméynt elérnie akkor lesz mire büszkének lenni.. Senki nem irigy rá, kb mindenki képes rá, átlagos körülmények közt, de ez a stilus trollkodás kategória.

ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítsunk! Mi számít neked bálna méretűvé hízottnak?

Mert van olyan szerencsétlen, aki szerint 4-5 kg súlyfelesleg is már kórosan elhízott.

ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

19

Hol olvastad ezt a szep testuek gyuloletet? En egy kommentben se lattam. Neked is fura szemuveged van azert :D A kerdezo stilusa es vilagnezete a gaz, nem a kinezete. Mint ahogy azoke is, akik a rolex, bmw stb buvoleteben elnek, es azzal hizlaljak az egojukat vagy arrol almodoznak.

ápr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

21# ez nem jött be,mert soha életemben nem voltam kórosan elhízva :). Feleslegem volt, normális bmi indexxel


22# értelemszerűen a min 15-20-30kiló fölösleggel rendelkezre gondoltam

ápr. 28. 11:53
 25/56 anonim ***** válasza:
84%

A hozzád hasonló konplexusos, de a másik életébe bele.gatókat nagyon nem szeretjük ám. Semmivel nem vagy különb, mint a másik ember, és nem kell elszállni magadtól, mert sportolsz és lefogytál :D


Oké, és? Nyugi, a te viselkedésed sokkal taszítóbb, mint az hogy ők pizzát esznek.

ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hányadéknak gondoljátok a stílusom (nem izgat), számomra meg az a hányadék aki 80-90kilósan nem kap a fejéhez hogy baj van,hanem van gusztusa még 30-40kilot tovabbhízni,a teste pedig egy alaktalan paca lesz döngő léptekkel :)
ápr. 28. 11:55
 27/56 anonim ***** válasza:
83%
19-es, én senkit nem nézek le a kinézete miatt, de aki ilyen tuskó, ítélkező pts, mint a kérdező, csak mert "sportol", na, azokkal nagyon nem vagyok kibékülve.
ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
80%
26-os, szerencsére senkit nem érdekel a véleményed és nyomorod :D
ápr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Mégis itt vagytok a stilusomon dühöngeni, nagyon jól szórakoztattok :D
ápr. 28. 11:59
 30/56 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezo. Szanlak.

Remelem, meg fiatal vagy es keresztulmesz valamifele jellemfejlodesen eleted soran.

ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!