Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mostanában sokat ettem és...

Mostanában sokat ettem és híztam. Nem akarom, hogy ezen a télen is elhízzak. Hogy fogyhatnék min.10kg-ot és mennyi idő alatt érhetném el?

Figyelt kérdés

173cm és 70kg vagyok. 60kg szeretnék lenni, hogy érjem el egészségesen, hogy ne hízzam vissza? Mindenre elszánt vagyok, muszáj leadnom ezt a 10kg-ot. :)


Viszont: futni nem merek menni, mert nem akarok beteg lenni és elég gyenge az immunrendszerem. Majd tavasztól, ha jobb idő lesz. Ilyenkor, hidegben szobabiciklizni tudok meg hullahoppozni. El szeretném hagyni a műanyag kajákat, a szénhidrátot, ahogy csak lehet. Tehát tésztát, kenyeret nem akarok enni... Mutatnátok egy mintaétrend szerűséget, amivel sikerülne leadnom a feleslegemet? Sportolni (szobabicikli, hullahopp) milyen időközönként menjen? Segítsetek légyszi! Szeretnék változtatni az étrendemen is, egészséges szeretnék lenni!


2010. nov. 28. 19:23
 1/3 anonim válasza:

Nekem a leghatásosabb fogyokura a kopalás. Vagyis ha nem eszek. max 2 naponta 2 kenyeret vagy valami. Nem tudom hogy te mennyire birod ki, vagy naponta 1 et. Nekem ez szokott segiteni:) Utoljára is egy hét alatt adtam le 6 kilót. Jó az is hozájátszott hogy akkor vesztem össze barátommal és ideges is voltam. de ez mindig bejön:)


18/L 157 cm vagyok és 47 kilo.

2010. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekem étkezési zavarom van, nem ilyen választ vártam! EGÉSZSÉGES akarok lenni! Látod, odaírtam!!! Elegem van a hányásból, a hashajtózásból és a koplalásból. Hatalmas erő kell hozzá, hogy megpróbáljak kicsit is túl lenni rajta, azért írtam!!! Köszi amúgy, de nem ilyen választ vártam!
2010. nov. 28. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolog vált be: lassabb fogyás esetén 8szülé sután volt nálam így): ehetsz bármit, de mindenből mértékkel , minden nap sportolj, még ha csak 20 percet is, de mozogj, ha pl. vendégség miatt kicsit többet ettél, akkor másnap fogd vissza magad. Hétköznap szigorúbb étrendet követtem, hétvégén mindig belefért egy kis bűnözés. Így fogytam le a 2. szülésem után télen (amikor ugye nehezebb, mert a szervezet ragaszkodik a zsírpárnákhoz) 4 hónap alatt 10 kg-t.

Ha gyorsabb fogyást akarsz: ez esetben nekem CSAK az vált be, ha naponta max 3-szor étkeztem. Reggelire mehet akár magasabb kalóriatartalmú is, ebéd mindig ami volt, de kis adag, vacsi: valami könnyű, vagy gyümölcs, vagy joghurt, vagy virsli kenyér nélkül csak mustárral. Het 3-szor 45-60 perc torna. Ezt azért kellett, mert volt egy műtétem, nem mozoghattam és minenki csak hozta, hozta a finomságokat, aztán jöttek az ünnepek. Gyorsan és hatásosan lefogytam így is, nem jöttek vissza a kilók, igaz csak 4 kg feleslegről volt szó.

2010. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!