Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel mennyit...

Ezzel az étrenddel mennyit fogyhatnék?

Figyelt kérdés

Reggeli : 4 teljes kiőrlésű toast kenyér+mustár+sonka

Tízórai : gyümölcs

Ebéd : főzelék (általában: finom főzelék, spenót,zöldbab,paradicsomos káposzta) valamilyen hús feltéttel (virsli vagy natur csirke mell)

uzsonna: 2dl natur joghurt+alma

vacsora: virsli vagy natur csirkemell +saláta


heti 3x egy órát sportolok

2,5 liter vizet iszom naponta

165/64


2011. okt. 16. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:

a kenyeret felezd meg elég 2 is és abból szendvics, zöldséget egyél hozzá

ebédre ehetsz rizst is, rizseshúst, ne csak mindig főzeléket, próbálgasd az ételeket pl a finomfőzelék hozzávalóit(a zöldségeket) megpárolod piritasz csmellet és hozzá rizs ezt összekevered majd összesütöd ha szeretnél ütsz rá tojást

többinél ugyanez-zöldbab-pl rakott zöldbab-sovány darálthús, joghurt, rizs, bab, hagyma, ha szereted reszelt rá light mozzarellátcsmell spenóttal megtöltve nagyon fincsi

halat, tojást, zöldség és husos leveseket is ehetsz

lecsó, húsgombócok, főttkrumpli spenótmártással, szóval változatosan mindenből egyél mindenre szükséged van

uzsonna az jó

vacsora is oké, én mondjuk virsli helyett inkább joghurtot vagy túrót, tojást ennék, de ha szereted belefér

csmell okés, sovány sertés/marha, pulykahús, csirkemájat is ehetsz ha szereted, ezeket is rengeteg féleképpen tudod elkészíteni és nagyon finomak,

sok sikert

2011. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 4 szelet kenyér lehet, hogy egy kicsit sok, de nem biztos! Néha ez egyik fajta toast-kenyér épp dupla olyan vastag, mint a másik márkáé. Tehát nem a szelet száma, hanem a deka számít!

A virsliről már annyiszor elmondtuk, hogy mű..

A gyümölccsel ne egyél együtt semmilyen más ételt egyszerre! Egy órát várj előtte és utána, különben lassú lebomlást: erjedést, savasodást idéz elő.

Emígy minden oké, kitartás, és biztos lesz a siker!

2011. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

az a baj hogy a reggeli nekem nagyon fontos mivel du. 3 óráig nem tudok ebédelni, azt a négy szeletet nem akarom megvonni magamtól, így is elég éhes szoktam már lenni 2-kor is pedig nem egyszerre eszem meg a szendvicseket. Amúgy meg 4 szelet kenyér 80 gramm .

2011. okt. 16. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A 8 dg kenyér fityfirity, nyugodtan edd meg továbbra is!
2011. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem okés az étrend, és én is 4 szelettel indítok (az 2 melegszendvics), mert egyébként nem bírnám. Ha 3ig nem jutsz kajához, akkor viszont a gyümi mellé készíts be egy csökkentett cukortartalmú müzliszeletet, életmentő lehet! (pl. segít átvészelni a napot és megakadályozza, hogy egy éhségrohamodban felfalj mindent a sulibüféből ;)
2011. okt. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

profi válaszolók!

még Kérdező nemét vagy aktivitását sem ismerjük, de a 4 szelet kenyér már vélhetően sok? :D


hát jó. én csak azt mondom, virsli helyett egyél csirkét, ha futja rá. ha nem, a virsli jó formán akkor is fölösleges. kivéve ha drága (jó) féle, de akkor meg a szín hús meg olcsóbb lesz.

2011. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legyen 2 kenyér reggelire és 2 kenyér (összecsomagolva) tízóraira, sokkal jobban jársz.

A főzelék eléggé túlzás egy felnőttnek. A gyereknek jó és hasznos, de egy felnőttnek fölösleges minden nap liszttel telenyomott zöldséget enni, amiben ráadásul a vitaminok 60 fokon elbomlottak (pl. a c vitamin).

Ha 3-kor ebédelsz, 7 körül vacsorázol, nagyon nem kell oda az a joghurt, tedd át délelőttre, mert akkor meg éhezel.

2011. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!