Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik olyan tabletta ami...

Létezik olyan tabletta ami csökkenti az éhség érzetet?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék lefogyni, a testsúlyom is normális, de az semmiképp, hogy kényszeresen mennyit eszek. Borzasztó sok pénzt költök élelmiszerre, mert munka alatt is egész idő alatt nassolok, itthol is csak eszem... Rendes laktató kaja után is éhesnek érzem magam, nem tudom mi bajom lehet. (Nem vagyok növésben, ahhoz már túl idős vagyok..) Szeretnék rossz közérzet nélkül csak annyi kaját fogyasztani amennyire a testemnek a megfelelő működéshez szüksége van. És ez nem átmeneti, már vagy fél éve küzdök ezzel a problémával. Ha létezik ilyen tabletták, azokra rá lehet szokni?


Köszi előre is!


2010. dec. 9. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni a gyógyszertárban korpatablettát, elvileg emésztésjavító, mert plusz rostot visz be a szervezetbe, gyakorlatilag elnyomja az éhséget is, mert megduzzad a gyomorban. Kb. 500 Ft egy 120 db-os csomag.
2010. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Zöldséget-gyümölcsöt, olajos magvat nassolj, egyél elég fehérjét. A fehérliszt, édesség megemeli az inzulinszintet és hamarosan még éhesebb leszel. Olvass utána a glikémiás indexnek. De ha nem hízol, akkor nyilvánvalóan pont annyi kalóriát viszel be, amennyire szükséged van, és ha ennél kevesebbet ennél, az nem fedezné a szükségletedet. De azért egy hormonvizsgálat nem árt, pl pajzsmirigy, de van más hormon is, ami az anyagcserét befolyásolja.
2010. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. dec. 9. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
kontroll kell ide.. szerintem unatkozol az a bajod. Én is ilyen voltam, vagy csak egyszerűen nem érzed jól magad és az evéssel próbálod potólni a hiányzó dolgokat. Félsz attól is, hogy majd elkezdesz hízni, ami meg is fog történni. Változik a test. Próbálj arra figyelni, hogy tényleg éhes legyél. Én pl azt csinálom, hogy almát apróra vágok és abból eszegetek, vagy narancsot... néha répát. Egy idő után megszokja a szervezeted az átállást, amit valljuk be egészségesebb. Meg pls rendezd az életed! Próbálj valami másban örömet találni. Sok sikert!
2010. dec. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nagyon szépen köszönöm, igazából erre már én is gondoltam, evéssel próbálom pótolni a szép dolgokat... Meg ha stresszes vagyok ezzel nyugtatom magam sűrűn, nem hiába munkán eszem a legtöbbet... Mindenképp kipróbálom amit irtál!
2010. dec. 11. 09:56
 6/6 anonim ***** válasza:
az éhség csökkentő tabletták és társai a pajzsmirigyet stimulálják szóval ha tönkre akarod tenni kezdj el éhség csökkentő tablettátak szedni. ha egyedül élsz egyszerű: ne vedd meg őket. vagy egyél zöldséget az is csökkenti az éhséget. és a legjobb az ásványvíz: amikor enni akarsz igyál egy pohárral. remélem segíthettem
2010. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!