Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erről a diétáról tapasztalat/v...

Erről a diétáról tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés

5 kiló 7 nap alatt zöldségdiétával


A diéta előírásai:


Az étkezések mellé javasolt napi 3 liter folyadékot is elfogyasztani (pl: ásványvíz, gyógyvíz vagy cukormentes gyümölcstea, zöldség- és gyümölcslevek)

Naponta fogyassz el legalább 1 kilogramm zöldségfélét: párolhatod, grillezheted, főzheted őket, vagy facsard ki a levüket.

Étkezések között rágcsálhatsz egy kevés, magnéziumban gazdag napraforgómagot, vagy kortyolj paradicsomlevet, ami sok vitamint tartalmaz és magas káliumtartalma miatt segít elűzni a stresszt is.

Zöldségdiéta 7 nap alatt

1. nap

Ezen a napon csak folyadékot fogaszthatsz: igyál meg legalább 3 liter ásványvizet vagy zöldséglevet!

2. nap

Fogyassz el 1 kilogramm zöldséget. Válaszd a kedvencedet, azt eheted nyersen, párolhatod, főzhetsz belőle levest, akár grillezheted és sütheted is. Használhatsz olívaolajat és különféle fűszereket is.

3. nap

A napi 1 kilogramm zöldség elfogyasztása mellé, engedélyezett két szelet teljeskiőrlésű barna kenyér elfogyasztása is.

4. nap

Napi zöldségadagodat ezen a napon egészítsd ki fél kg gyümölcs elfogyasztásával.

5. nap

Reggelire engedélyezett 1 pohár joghurt vagy kefir, de a nap folyamán egyél minél több zöldséget.

6.nap

Reggelire igyál meg egy cukormentes tejes kávét, napközben fogyassz változatosan elkészített zöldféléket. Vacsorára egyél meg egy-két szem friss gyümölcsöt (például almát vagy narancsot)

7. nap

A napi zöldségadagod mellé fogyassz el két szelet barna kenyeret, fél kg gyümölcsöt és 1 pohár light joghurtot.


2 hétig szeretném csinálni (a gyors és látványos fogyás a cél JELENLEG)

de ha végeztem, továbbra is szeretnék egészségesebben táplálkozni


[a diéta mellett persze edzek is (úszok, heti 10 edzés + kondi) ]


szerintetek eredményes lehet ez a diéta ?


18/L


2010. dec. 26. 13:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hűha:).Van egy kis kép zavar a buksidban:).Nem koptatom a klaviatúrát,itt mindent leírnak erről.Az izmos fickók a képen ne vezessenek félre,általános érvényű dolgokról írnak.

[link]

2010. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem is vagy kövér. Elég magas vagy és ahhoz a súlyod még teljesen normális. Nem tudom, hogy oszlik el rajtad, de ha nem tetszik amit látsz, akkor egyél egészségesen és sportolj. Régen én is sokat koplaltam, le is ment jó pár kiló de vissza is jött. Végső elkeseredésemben áttértem az egészséges táplálkozásra és mozgásra (bár sok reményt nem fűztem hozzá), de két hónap alatt minden felesleg eltűnt. Amúgy hány kilóra szeretnél lefogyni?
2010. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

elég sokat sportolok, oda is írtam :)

és majd az egész táplálkozásomat az egészséges életmód irányába terelem, csak most szeretnék gyorsan fogyni :)

olyan 55-57 körülre szeretnék :)

2010. dec. 27. 13:18
 14/14 anonim ***** válasza:

De miért ennyire sürgős? Figyelj csajszi, ha ennyit sportolsz és egészségesen eszel pár hónap és sikerülni fog és tartósan! De ez az étrend sporttal együtt vállalhatatlan.

Lehet, hogy ezt a hirtelen fogyást a melled és az arcod nagyon bánná, de normális étrenddel szép formás leszel. :)

2010. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!