Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka 2010-es Alakreform...

Rubint Réka 2010-es Alakreform dvd-je milyen célt szolgál? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Ugye kettő dvd lemez van benne.És az van írva,hogy 90 perc teljes átmozgatás a másik meg comb,has meg ilyenek.Most akkor melyik mire jó?Izmosítás,alakformálás vagy szálkásítás?

Egy héten melyiket hányszor csináljam?Mert van egy 90 perces és egy 80 perces dvd.Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 25. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

"Rubint Réka 2010-es Alakreform dvd-je milyen célt szolgál?"

Minél több pénzt a családnak...

2011. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

:))) Köszönöm szépen, jól élek - viszonylag. Nem vagyok irigy, dehogy vagyok az! Örülök, ha valakinek jól megy -nyilván megérdemelte. És ezt most tényleg nem rossz indulatból mondom.

De szerintem, az, hogy valaki olyan legyen, amilyen szertene, és ezt egy dvd-től várja...

Kérem szépen, felemelem a kis popsimat, és elbattyogok az egy edző/alakformáló terembe/szalonba, és konzultálok az erre szakosodott edzővel/trénerrel, hogy személyre szabottan mit javasol. Otthon, a tévé előtt ugrálva, ellenőrzés hiányában szerintem, nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás...

2011. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is megvan. :) Teljesen jó, tényleg formásít, ez vitathatatlan. Szerintem azért van benne ilyen sokféle blokk, hogy tudjad variálni, ne legyen unalmas az edzés. Nagyon jó ötletnek tartom ezeket a dvd-ket, hisz nem mindenkinek van ideje és pénze edzőterember menni, de azért egy dvd-t bárki meg tud venni. És egy normális, átlagos életvitelű nő az edzőterembe is hasonló edzésekre járni mint ami a dvd-n van. Szóval jó. Az pedig, hogy Rubinték ezzel pénzt kaszálnak... Hát kaszáljanak, mivel ezerszer többet érnek mint némely edzők, akik az Ecserin vették a papírjukat. Azok sokkal inkább lehúzósak... Itt a forumon olvstam, hogy 2006-ban egy lánytól egy személyi edző havi 35 ezret legombolt. Na, ez az igazi csalás!!!
2011. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De nem mindenkinek telik személyi edzőre és kondibérletre, szóval a tévé előtti csipszzabálásnál azért Réka torrentről leszedhető dvd-i szerintem jobbak mozgás és pénztárcaszempontból is :P

az már más kérdés, hogy inkább formál, mint zsírt éget, de mondjuk 100 kiló felett (ha az illető eddig kb. semmilyen mozgást nem végzett) már lehetséges, hogy megizzasztja annyira a jónépet, hogy fogyás is legyen belőle.

2011. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Babybogyó87 válasza:
100%

Kedves 01:18.

Nem mindenki olyan tehetős, hogy el tudjon menni edzőterembe, vagy esetleg felfogadjon egy személyi edzőt. Másik pedig, vannak olyanok is, akik a gyermekük miatt nem tudnak menni.

Én személy szerint mindkettő körébe tartozom. Sem az anyagi nem engedné, sem a lányomtól nem lenne időm elmenni itthonról, és még csak 8 hónapos, mégis hogyan mennék, ha tehetném is.

Egyébként pedig elárulnám neked, hogy én is Rubint Réka dvd-re tornázom itthon a tv előtt, mivel csak ezt tehetem meg, + találtam egy szuper jó diétát, és ezek segítségével két hét alatt 7 kg-ot sikerült leadnom. Nem értem ezt a fajta beszólásokat, miért kell lenézni azokat az embereket, akik nem tehetik meg. Arról meg ne is beszéljünk, hogy van aki a súlyfeleslege miatt nem szeretné, ha az edzőteremben rajta nevetnének. Tudom, hogy milyen pocsék érzés.

Én terhességem alatt + 29 kg-ot szedtem fel, abból 14 kg lement szüléskor, de még így is maradt rajtam felesleg. 2 héttel ezelőtt 81 kg-mal kezdtem és most Réka tornáinak és a diétának köszönhetően 74 kg vagyok. De még folytatom továbbra is.

2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Réka tornáival fogytam le a 2. babám születése után!
2011. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznosítható válaszokat :)

egyébként tényleg nem lehet vele zsírt égetni csak formásítani?csak azért kérdezem,mert én úgy láttam a dvd-n,hogy Réka eléggé megizzadt tőle és a tempó is elég gyors.

2011. jan. 26. 15:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
figyi, olyan nincs, hogy zsírégetés, ez egy mondvacsinált kifejezés. A zsír nem ég! A fogyás azt jelenti, hogy a szervezet feldolgozza a felesleges zsírt a testedről. Ahhoz, hogy ez minél előbb bekövetkezzen, gyors anyagcsere szükséges. Az anyagcserét meg BÁRMILYEN mozgásforma gyorsítja, ha rendszeres. Amúgy igen, vannak Réka tornáinak is "izzasztó" részei, ám én épp azt vettem észre, hogy fogyókúránál jóval hatásosabbak az erősítő edzések -és ez nem csak Réka tornáira igaz, mert egy szimpla edzőteremben is van többféle aerobic óra, és ezek a táncosabb, akrobatikusabb órák ugyan valóban megizzasztják az embert, de az csupán vízveszteség. Számomra még régebben, amíg én is edzőterembe jártam, jobban bejöttek az alakformáló, erősítő aerobic-órák, ahol lehet, hogy nem izzadtam meg annyira, de sokkal mélyebben megmozgatta az izmaimat mint az izzadós órák.
2011. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ,már értem :)
2011. jan. 26. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 08:44-nek és Babybogyó87-nek igazat adok, mivel én sem tehetem meg sem anyagilag, sem helyzettől függően (kicsi gyerek mellett, akivel egész nap egyedül vagyok itthon), hogy edzőterembe szaladgáljak.

Mostanában ugyan hanyagoltam a mozgást, de minél előbb neki állok, + diéta, tavaly ilyenkor is csináltam, 8 kg-tól sikerült megszabadulnom.

2011. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!