Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyis Dilemma?! (3 választás)

Fogyis Dilemma?! (3 választás)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Pár kérdésre szeretnék válaszokat kapni:)

173cm 68kg vagyok(1 év alatt 20kg fogytam).Na már most egy időben koplaltam,de abbahagytam..hízni nem híztam szerencsére max 1-2 kg vissza.Most kezdenék megint mozogni meg kevesebbett enni.Eddig tél miatt is ellustultam.Érdekelne h mit tegyek?

Tervem kb van már:

1.

-sok zöldség,tojásfehérje,túró,rizs,alma,kefír,natur joghurt,hal/hús(olaj nélkül).

-este 6 után nincs kajálás(ez biztos:) )

-sport: zumba dvd(táncos mozgás)/rubint réka 2009 dvd,futás!,leg magic kiegészítésképp.


2.

-szálkásítő diéta:

[link]

-este 6 után nincs kaja

-futás,zumba dvd/rubint réka.


3.

-koplaláshoz hasonló: alma,kefír,víz,tea

-futás,zumba dvd


Gondolom sokan elvetik a 3.ötletet,de már nem tudom..magamból kiindulva ez a "legkönnyebb":),de talán az első menne,a 2.-at még nem próbáltam.

Tapasztalatok vmelyikről? Melyiket lenne a legjobb?


Előre is Kösziii:)

17/L


2011. febr. 7. 19:53
 1/7 anonim válasza:
72%
Mind a hármat próbáltam tapasztalt vagyok ebben.:) Nekem sikerült mind a három.. az első a legjoob..:) Utolsó kicsit olyan furaa h koplaláás mert tényleg alig eszel és sokak szerint egézségtelen..:S Szerintm 1. csináld.:)
2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii a gyors és hasznos tanácsot:)ღ
2011. febr. 7. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen első, ha egészséges szeretnél maradni hosszútávon
2011. febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen 1, a 2 is elég nagy önfegyelmet kíván és hosszú távon úgyse fogsz fogyózni.koplalást semmiképp!én is csináltam,de csak az volt a vége h lelassult az anyagcserém,az alultápláltságtól csak vánszorogtam a futópadon,semmihez nem volt erőm,ja és a fogyás is megállt,majd visszaszedtem többet mint előtte.
2011. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm h írtatok:)
2011. febr. 8. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is azt mondom, hogy az első.
2011. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz nyugodtan 6 után is. Sőt, kötelező enni. Persze nem mindegy, hogy mit. Szénhidrátok közül mondjuk zöldséget, de például csirkemellet akár este 11-kor is.
2011. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!