Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tv2 szépségkirálynő választás,...

Tv2 szépségkirálynő választás, szerintetek hány kilósak és milyen magasak, hogy ilyen csont vékonyak?

Figyelt kérdés

Szerintem annyira formátlanok. Vélemények?


Hogy lehet valaki ennyire vékony? Ezek semmit nem esznek?


2011. júl. 14. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

te is nézed?:D

azt figyeltem hogy mindegyiknek egyforma a feneke:D a verseny előtt komoly edzés és diéta volt,úgyhogy nemcsoda hogy vki 6 kg -ot is fogyott,

szerintem csinosak! de vannak olyanok akiket nem értek hoyg mit keresnek itt annyira semmi az arcuk nade ez személyes vélemény.

2011. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
jaj ettől az sp-től rosszul avgyok mit keres az ott? tiszta fals a hangja..
2011. júl. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
soknak olyan beesett karikás a szeme..
2011. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Az volt az Aktívban is, hogy a verseny közeledtével szinte már semmit sem ettek, sőt, inni sem lehetett, csak pár kortyot. Szerintem olyan 50 kiló körül lehetnek. Mondjuk nekem abszolút nem tetszik a felhozatal, számomra olyan "tucatlányok". Mindegyik egyforma...vagy csak nekem tűnik így?
2011. júl. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen, nézem, de szerintem is írtó tucatok, semmi szép alak.


Néhánynak tisztára lóg a feneke.


Na a rendőrnő radar fülétől sírni tudnék, meg a csunya arcától.

2011. júl. 14. 22:39
 6/16 anonim ***** válasza:
24%

Mert neked biztosan annyira jó alakod van, hogy simán megnyernéd ugye? Csak azért nem indultál, hogy legyen másnak is esélye stb...

Hagyjuk a kamut, ne irígykedj inkább menj el fuss egy kört a ház körül, ne zabálj annyit és te sem leszel 200kilós koca.

2011. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a csaj "tetszett", aki kijelentette magáról, hogy ő nemcsak természetes szépség, de intelligens és kommunikatív is...:))

... és szerény...

2011. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de most hogyhogy nem volt kérdezz-felelek?
2011. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Réka megeddzette őket :D
2011. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
23:07--> Ha nem 49 kiló akkor már nem is mondhat véleményt az 50 kilósakról? Na ne vicceljünk. Én is, és még sokan szokták szidni a magyar focicsapatot, aztán ha odakerülnék oda vissza szop@tnák bármelyik átlagembert. Véleménye meg mindenkinek lehet:)
2011. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!