Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással és helyes étrenddel...

Futással és helyes étrenddel lehet valamit elérni? Van itt olyan aki így fogyott?

Figyelt kérdés
Gondolom kicsit furcsa megfogalmazás ... Nem tudom miért, de mégis kételkedem benne. Persze koplalni nem fogok. Szóval heti 2× futással lehet fogyni? Az étrendem csak annyiban változna, hogy nem ennék ilyen sokat. Amúgy a csipszet meg a csokit nem szoktam magamba tömni. Max. havi 1× - 2×. Fogok valamennyit formálódni nyárig? Most sem vagyok kövér, viszont van rajtam felesleg és löttyedt is vagyok. Ja és eddig nem is sportoltam egyáltalán ( ha ez számít ).
2011. febr. 17. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem sportoltál, biztos, hogy lesz eredménye! Szerintem fuss 3szor egy héten! Figyelj arra, hogy este már ne egyél! Én fogytam így, bár minden nap futottam és az étrenden csak annyit változtattam, hogy este odafigyeltem arra, hogy mit eszek.
2011. febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyni szeretnél,ahhoz 3x kellene egy héten mozogni. De azt írod, feszesedni szeretnél. Biztos, hogy lesz látszatja, ha meg megszereted a futást, vagy csak hozzászoksz, úgyis mész 3x is egy héten.
2011. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :). Valahogy annyira nem hiszek benne, de akkor futok majd pénteken, szombaton, meg vasárnap. Meg hetente 3× tesi egy héten. :) köszi a válaszokat
2011. febr. 18. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!